Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2015

december

ponedeljek, 28. 12. 2015
Ski SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
ponedeljek, 28. 12. 2015
Polaris trening - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
sobota, 26. 12. 2015
ZL 8 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 20. 12. 2015
ZL 7, JVP - drugo
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Brežice
sobota, 19. 12. 2015
ZL 6, O-duatlon - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica
nedelja, 13. 12. 2015
Šprint SOL 2, nočna, skupinski start - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 12. 12. 2015
ZL 5, OLP origins - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Nova Gorica
sobota, 5. 12. 2015
TempO v Gorajtah - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gorajte pri Škofji Loki
sobota, 5. 12. 2015
ZNOT in ZL 4 - dolga
RST Domžale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
sobota, 5. 12. 2015
ZL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka

november

nedelja, 29. 11. 2015
SOM 2015, ZL 2 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zimica, Slovenske gorice
nedelja, 22. 11. 2015
Šprint SOL 1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Koper / Capodistria
nedelja, 15. 11. 2015
ZL 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin

oktober

nedelja, 25. 10. 2015
TK trening 5 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 25. 10. 2015
TK trening 4 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

sobota, 24. 10. 2015
TK trening 2 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 18. 10. 2015
SPOL8, DP TempO 2015 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
nedelja, 18. 10. 2015
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Idrija
nedelja, 18. 10. 2015
DP mešanih štafet - odprte proge - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 10. 2015
SOL 9 & Bob Rock pokal - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Črni les pri Lenartu
sobota, 10. 10. 2015
SPOL7, DP PreO 2015 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
četrtek, 8. 10. 2015
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerijaSkupni rezultati

nedelja, 4. 10. 2015
CIS13, Feud Cup 2015, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
nedelja, 4. 10. 2015
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 3. 10. 2015
CIS12, Feud Cup 2015, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rakov Potok (CRO)
sobota, 3. 10. 2015
DP dolge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Rogla

september

nedelja, 20. 9. 2015
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolsti Vrh
petek, 11. 9. 2015
Odprto prvenstvo MOL v OT za OŠ in SŠ - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 9. 2015
OLP7 - Slovenia vs. Veneto - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce

avgust

petek, 28. 8. 2015
SEEOC - long - dolga
BOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bansko, Bolgarija
četrtek, 27. 8. 2015
SEEOC - sprint - sprint
BOF
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bansko, Bolgarija
nedelja, 9. 8. 2015
SOL 6 - Cerkno Cup - DAN 3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 8. 8. 2015
Cerkno Cup - DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 8. 8. 2015
Cerkno Cup - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
petek, 7. 8. 2015
Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Trzin

julij

petek, 31. 7. 2015
WOC 2015 - srednja
GB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 26. 7. 2015
SPOL6, CIS11, OOCup TrailO 2015, 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
sobota, 25. 7. 2015
SPOL5, CIS10, OOCup TrailO 2015, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lokve
nedelja, 19. 7. 2015
DP šprint MTBO - Black Hole Bike Fest - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 5. 7. 2015
JWOC - srednja
Norway
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 3. 7. 2015
Soča outdoor festival - OLP 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin

junij

četrtek, 25. 6. 2015
EYOC 25-28.6 - srednja
Romunija
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

petek, 19. 6. 2015
Alpe Adria 2015 - srednja
OLC Fürstenfeld
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bad Waltersdorf
sobota, 13. 6. 2015
OLP 5, klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
nedelja, 7. 6. 2015
Slovenia in 3 days, DP srednje - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ig
sobota, 6. 6. 2015
Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ig
petek, 5. 6. 2015
Slovenia in 3 days - Pokal Slovenije - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

petek, 5. 6. 2015
Slovenia in 3 days - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Tivoli

maj

nedelja, 31. 5. 2015
SOL 4 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Jelovica
sreda, 27. 5. 2015
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 24. 5. 2015
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
nedelja, 24. 5. 2015
SPOL4, TempO v Kamniku - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamnik
sobota, 23. 5. 2015
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
sobota, 16. 5. 2015
OLP 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v precizni orientaciji, Florijanov sejem - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
nedelja, 10. 5. 2015
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v orientacijskem teku, Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 9. 5. 2015
OLP - ekstra - sprint
OK "Ris" Delnice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Buzet, Hrvaška

april

ponedeljek, 27. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 3.Trening startov - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
ponedeljek, 27. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 2.Izbirna za EYOC - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
nedelja, 26. 4. 2015
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovniško jezero
sobota, 25. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 4.Trening azimutov - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kobilje
sobota, 25. 4. 2015
Trening kamp TK5 - 1.Tehnični trening - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovniško jezero
nedelja, 19. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Dolge proge - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 18. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Srednje proge - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 11. 4. 2015
SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome
sobota, 11. 4. 2015
SPOL3, TempO na Lomah - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 4. 4. 2015
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 3. 4. 2015
Prvenstvo srednjih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
četrtek, 2. 4. 2015
Prvenstvo osnovnih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

marec

nedelja, 29. 3. 2015
TK4 - trening 4 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 27. 3. 2015
TK4 - trening 1 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 8. 3. 2015
SPOL2, CIS2, Lipica Open TrailO 2015 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Povir
nedelja, 8. 3. 2015
Lipica Open SOL 1 - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2015
SPOL1, CIS1, Lipica Open TrailO 2015 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Povir
nedelja, 1. 3. 2015
SOL Ski-O 3 - dolga
OLC Graz, Naturfreunde Steiermark, Sportunion Klagenfurt
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turracher Hohe

februar

sobota, 28. 2. 2015
SOL Ski-O 2 - sprint
OLC Graz, Naturfreunde Steiermark, Sportunion Klagenfurt
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Turracher Hohe
nedelja, 15. 2. 2015
ZL 21 - One-man relay - Zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Križ pri Komendi
nedelja, 8. 2. 2015
DP/SOL 1 SkiO 2015 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 1. 2. 2015
ZL 20 - srednja
Ottobre
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen

januar

sobota, 31. 1. 2015
ZL 19 - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 25. 1. 2015
ZL 18 - score - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rupe
nedelja, 18. 1. 2015
ZL 17, 4. Volksbank Südost Cup 2014/2015 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec v Slov. Goricah
sobota, 17. 1. 2015
ZL 16 - Ekipna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
/
četrtek, 15. 1. 2015
ZL 15 - Mobilna - srednja
J & J
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 1. 2015
ZL 14 - srednja
GAJA
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 1. 2015
ZL 13 finale - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 10. 1. 2015
ZL 13 kvalifikacije - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 3. 1. 2015
ZL 12 - Novoletna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023