Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2006

november

sobota, 4. 11. 2006
Jesensko O-srečanje - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

oktober

ponedeljek, 30. 10. 2006
JV Pokal, SOL7, DP - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kostanjevica
nedelja, 22. 10. 2006
Velden, SOL6 - srednja
KÖLV
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velden
nedelja, 8. 10. 2006
SLO-CRO 6 - drugo
OK Maksimir
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
petek, 6. 10. 2006
Komenda, DP - šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 1. 10. 2006
SPOL 3 / SLO-CRO 5 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Bežigrajski dvor, Ljubljana

september

sobota, 23. 9. 2006
SOM - drugo
Rod skalnih taborov Domžale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Domžale
nedelja, 17. 9. 2006
Državno prvenstvo - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 10. 9. 2006
Predgriže, OLP8 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 3. 9. 2006
SLO-CRO 4 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška

avgust

nedelja, 27. 8. 2006
Valbruna, DP - štafeta
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Valbruna, Italija
nedelja, 6. 8. 2006
Cerkno Cup: 3. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
sobota, 5. 8. 2006
Cerkno Cup: 2. dan (WRE) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
petek, 4. 8. 2006
Cerkno Cup: 1. dan - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže

julij

četrtek, 20. 7. 2006
Orienteering Online Cup, - drugo
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 2. 7. 2006
EYOC - štafeta
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Škofja Loka
sobota, 1. 7. 2006
EYOC - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Škofja Loka

junij

petek, 30. 6. 2006
EYOC - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Škofja Loka
sobota, 17. 6. 2006
Urh - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zadvorski hrib
nedelja, 11. 6. 2006
KP Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko
sobota, 10. 6. 2006
Vojsko, DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vojsko

maj

nedelja, 28. 5. 2006
Thermenland Open Prolog, SOL5 - sprint
Športno društvo Severovzhod
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Murska Sobota
sobota, 27. 5. 2006
SPOL 2 / SLO-CRO 3 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla na Pohorju
nedelja, 14. 5. 2006
Piran, WRE, DP - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Piran
sobota, 13. 5. 2006
Bob Rock, SOL4 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sreda, 10. 5. 2006
Prvenstvo Univerze v Ljubljani - srednja
OK Ursus in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 7. 5. 2006
Florijanov sejem, OLP5 - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

april

sobota, 22. 4. 2006
Mačkovci, SOL3 - srednja
Športno društvo Severovzhod
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mačkovci
sobota, 15. 4. 2006
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 9. 4. 2006
SLO-CRO 2 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
nedelja, 2. 4. 2006
Rajda, OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

marec

nedelja, 12. 3. 2006
SPOL 1 / SLO-CRO 1 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje na Krasu
sobota, 11. 3. 2006
Lipica Open, SOL1 - srednja
EOL d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 4. 3. 2006
OO spring - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

februar

nedelja, 26. 2. 2006
Raskovec, OSL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 29. 1. 2006
Moste pri Komendi, OSL4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023