Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2013

december

nedelja, 29. 12. 2013
DP SKI-O 2013 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno Polje - Pokljuka
sobota, 28. 12. 2013
SOL SKI-O 1 nočna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno Polje - Pokljuka
sobota, 28. 12. 2013
ZL 9 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno polje
sobota, 21. 12. 2013
ZL 8, MB liga - srednja
Boris Bauman, Ivan Boyadzhiev
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
sreda, 18. 12. 2013
ZL 7 - Mobilna orientacija - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana
sobota, 14. 12. 2013
ZL 6 - srednja
ToPo Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana (okolica)
torek, 10. 12. 2013
Decemberski TempO - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kašelj
nedelja, 8. 12. 2013
ZL 5 - Ultra Challange - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 7. 12. 2013
Miklavžev orientacijski duatlon - srednja
OK Trzin in OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Vodice

november

sobota, 30. 11. 2013
ZL 4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 24. 11. 2013
ZL 3 - Podgorje Open - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podgorje
sobota, 16. 11. 2013
ZL 2 - ekipna tekma - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 10. 11. 2013
ZL 1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Medvode

oktober

sobota, 26. 10. 2013
EYOC, long - dolga
Portugal Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija

petek, 25. 10. 2013
EYOC, sprint - sprint
Portugal Orienteering Federation
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 20. 10. 2013
TrailO a Repen 2013 - PreO
Corivorivo Or. ASD
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen, Italija
nedelja, 20. 10. 2013
Repen - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Repen
sobota, 19. 10. 2013
Zaključek lige, DP šprint štafeta - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Izola
sobota, 19. 10. 2013
TK sprint - T4 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Izola
sobota, 19. 10. 2013
PreO v Izoli - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Izola
sobota, 19. 10. 2013
TK sprint - Coppa Tartini - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 18. 10. 2013
TK sprint - T2 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

petek, 18. 10. 2013
TK sprint - T1 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 13. 10. 2013
SOM - ultra dolga
Društvo ROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Menina planina
četrtek, 10. 10. 2013
Šolsko DP - uradni skupni rezultati(!) - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

četrtek, 10. 10. 2013
TempO - Šolsko DP v Vodicah - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Vodice
nedelja, 6. 10. 2013
Feud Cup 2013, day 2 - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Plitvice, Hrvaška
nedelja, 6. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - dolga
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pecs, Madžarska
sobota, 5. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - sprint
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 5. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - srednja
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pecs, Madžarska
sobota, 5. 10. 2013
Feud Cup 2013, day 1 - PreO
OK Orion
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Plitvice, Hrvaška
petek, 4. 10. 2013
Pokal Alpe Adria - štafeta
/
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Pecs, Madžarska

september

nedelja, 22. 9. 2013
DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 22. 9. 2013
SOL8 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Črni Vrh
sobota, 21. 9. 2013
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 19. 9. 2013
Prvenstvo Kašlja - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 15. 9. 2013
TK5 - zaključna - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 8. 9. 2013
SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno
nedelja, 8. 9. 2013
SOL 7 - dolga
OK Tivoli in OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobeno

avgust

sobota, 31. 8. 2013
Test 3k - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
ŽAK, Ljubljana
sobota, 24. 8. 2013
Bohinjski 3-kotnik, SOL6 - srednja
mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj (gozdna šola)

julij

ponedeljek, 29. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Soriška planina
nedelja, 28. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - DP PreO, SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Soriška planina
sobota, 27. 7. 2013
OOCup/2013 TrailO - SPOL5 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Selška planina
sobota, 6. 7. 2013
JWOC - štafeta
ČSOB
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hodešovice

junij

nedelja, 23. 6. 2013
Italian TrailO Championship, day 2 - PreO
Gronlait Or. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Folgaria - Lavarone, Italija
sobota, 22. 6. 2013
Italian TrailO Championship, day 1 - PreO
Gronlait Or. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Folgaria - Lavarone, Italija
nedelja, 9. 6. 2013
Rogla TrailO - SPOL4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 8. 6. 2013
Rogla TrailO - DP TempO, SPOL2 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 8. 6. 2013
Rogla TrailO - nočna, SPOL3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
nedelja, 2. 6. 2013
Državno prvenstvo štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 1. 6. 2013
Prvenstvo Štajerske - SOL5, DP dolge, Področno šolsko prvenstvo - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla

maj

sobota, 18. 5. 2013
10. Bob Rock pokal, Foot-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja
Boris Bauman
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Maribor
sobota, 18. 5. 2013
10. Bob Rock pokal DP MTB-O srednje proge; orientacijski duatlon s premorom - srednja
Boris Bauman
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
nedelja, 5. 5. 2013
Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 4. 5. 2013
KOTA 2 - srednja
RSO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Spodnje Bitnje pri Kranju
sreda, 1. 5. 2013
Beljak - srednja
NF Villach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Beljak - Avstrija

april

sobota, 27. 4. 2013
SOL4, 3reg, DP dolge (MŽ20) - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sreda, 24. 4. 2013
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - center
nedelja, 21. 4. 2013
SG MTBO 2013 - SLOCRO 2. tekma - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2013
SG MTBO 2013 - DP (ME. WE, M45) - SLOCRO 1. tekma - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2013
KOTA 1 - srednja
Rod stražnih ognjev Kranj
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
nedelja, 7. 4. 2013
SOL3, DP ultra dolge (MŽ21) - ultra dolga
HSV Feldbach
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Siebing
sobota, 6. 4. 2013
DP srednje, SOL2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hoče pri Maribor

marec

sobota, 23. 3. 2013
Test 3km - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
ŽAK, Ljubljana, Medvode
nedelja, 17. 3. 2013
Valeriano - srednja
Semiperdo Orientering Maniago
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Valeriano - Italija
nedelja, 17. 3. 2013
Paška lisica - srednja
Signor Corleone
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Smokvica (Pag)
nedelja, 17. 3. 2013
Valeriano - Coppa Italia TrailO - PreO
Semiperdo Orienteering
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Valeriano, Italija
nedelja, 10. 3. 2013
Lipica Open - SOL1 - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 9. 3. 2013
Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 9. 3. 2013
Lipica Open TempO - SPOL1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kazlje
petek, 8. 3. 2013
Xtremor - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

četrtek, 7. 3. 2013
Xtremor - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 3. 3. 2013
ZL 14 - srednja
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Velenje

februar

nedelja, 24. 2. 2013
TK3 - sprint
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Brežice
sobota, 23. 2. 2013
TK3 - Odprta selekcijska tekma - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kostanjevica
nedelja, 17. 2. 2013
Ski-O SOL4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
nedelja, 10. 2. 2013
ZL 13 - Gorski-O-tek + sPUST(na nedelja) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 2. 2. 2013
ZL 12 - sprint
J&K OK Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Ruski car

januar

nedelja, 20. 1. 2013
Ski-O DP, SOL3 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rogla
sobota, 19. 1. 2013
Ski-O SOL2 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 13. 1. 2013
ZL 10 - srednja
AŠZ-SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 1. 2013
ZL 9 - srednja
B&G P, OK Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krumperk, Gorjusa

Leto: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781

Preverite, ali ste med tistimi tekmovalci, ki so na sprint tekmah letos zagrešili kakšno napako, ki bi jih sicer stala diskvalifikacije. Plakat (v PDF obliki) je leta 2018 po švicarski predlogi pripravil Krešo Keresteš. V kratkem se obeta tudi preverjanje znanja za vse registrirane tekmovalce! :)

WMMTBOC 2023