Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / SSOL 2022

SSOL 2022

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Žiga Sedej
OK Azimut
20
0:07:29 (2)
25122057
2Lan Kurtanjek
OK Azimut
25
0:06:25 (1)
252550
3Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:08:00 (3)
201535
4Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
201535
5Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
2525
6Luka Košak
OK Slovenj Gradec
0
7Patrik Jereb Bubnič
OK Azimut
0
8Urh Pibernik
OK Komenda
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
25
0:10:15 (1)
2525252575
2Val Jarc
OK Komenda
20
0:10:58 (2)
10208122052
3Drejc Malus
OK Komenda
2520-45
4Mihej Prezelj
OK Azimut
12
0:11:36 (4)
1510151242
5Anže Obid
OK Azimut
15
0:11:33 (3)
-12101537
6Valentin Rodman
PD Ajdovščina
20828
7Kevin Kerčmar
OK Azimut
121527
8Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
810725
9Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
2020
10Robi Mlakar
OK Azimut
71219
11Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
1515
12Lovro Nagy
OK Polaris
88
13Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
14Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0
15Mark Serjun
OK Azimut
0
16Jurij Florjanič
OK Komenda
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
15
0:17:25 (3)
251525251575
2Lovro Kurtanjek
OK Azimut
20
0:17:20 (2)
1220202060
3David Sedej
OK Azimut
12
0:17:34 (4)
10252071257
4Matej Ferluga
OK Komenda
25
0:16:48 (1)
15122552
5Jaka Seljak
OK Komenda
201281042
6Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:18:12 (5)
7151032
7Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
1510-25
8Beno Bizjak
OK Azimut
67821
9Borut Gantar
OK Azimut
5
0:24:23 (9)
785520
10Florijan Kremžar
OK Komenda
7
0:21:59 (7)
5746720
11Enej Šuc
OK Komenda
1612-19
12Tine Novak
PD Ajdovščina
8-1018
13Nejc Novak
OK Azimut
6
0:22:51 (8)
35614
14Gal Nemeček
PD Ajdovščina
1438
15Rado Kalc
OK Komenda
8
0:21:30 (6)
88
16Matej Bratož
PD Ajdovščina
257
17Matija Bovcon
PD Ajdovščina
1326
18Oskar Foški
OK Polaris
4-4
19Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
123
20Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
21Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
22Timotej Hribar
OK Brežice
0
23Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
24Rok Cigoj
PD Ajdovščina
0
25Luka Pivk
OK Azimut
0
26Enej Česnik
OK Azimut
0
27Jošt Hadalin
OK Azimut
0
28Jakob Erjavec
OK Komenda
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
1525252575
2Nejc Turk
OK Komenda
2520152065
3Božo Bizjak
OK Azimut
121520847
4Lev Žižek
OK Azimut
25
0:38:39 (1)
882541
5Primož Gantar
OK Azimut
1012121539
6Rok Bogataj
OK Azimut
20*1232
7Tilen Zupan
OK Komenda
10717
8Matevž Kunc
OK Tivoli
1010
9Martin Jevševar
OK Brežice
1010
10Enej Smole
OK Polaris
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Gregor Hvala
OK Azimut
25252070
2Matic Blaž
OK Komenda
20
0:17:19 (2)
2012202060
3Simon Stanonik
OK Azimut
8202553
4Natan Maj Poženel
OK Komenda
15
0:18:19 (3)
12151542
5Žan Ravnikar
OK Azimut
25
0:16:35 (1)
15-2540
6Matjaž Štanfel
OK Azimut
102535
7Peter Tušar
OK Azimut
151530
8Martin Ferenc
OK Tivoli
8
0:24:19 (6)
48712828
9Uroš Cankar
ŠOK
10
0:19:23 (5)
--151025
10Aleš Ferenc
OK Tivoli
6
0:28:34 (8)
35810624
11Jure Kavčič
OK Komenda
12
0:18:43 (4)
71219
12Ibrahim Bostan
OK Komenda
61016
13Nejc Rojc
OK Azimut
27615
14Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
1010
15Erik Mikuž
OK Azimut
7
0:25:14 (7)
*77
16Jaka Piltaver
OK Brežice
66
17Elio Golja
OK Polaris
55
18Denis Mikuž
OK Azimut
5
0:32:58 (9)
*55
19Gregor Leskovšek
OK Tivoli
1*1
20Eneja Osterman
OK Polaris
0
21Blaž Petrovič
OK Polaris
0
22Gašper Petrovič
OK Polaris
0
23Jan Šalamun
OK Polaris
0
24Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
25Juš Smole
OK Polaris
0
26Brin Smole
OK Polaris
0
27Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
28Gregor Kunc
OK Tivoli
0
29Samo Kralj
OK Azimut
0
30Vít Koštejn
OK Komenda
0
31David Čufer
PD Ajdovščina
-0
32Andraž Hribar
OK Brežice
0
33Vid Bogovič
OK Brežice
0
34Filip Petrovič
OK Polaris
*0
35Matjaž Draksler
ŠOK
0
36Nejc Močnik
OK Azimut
0
37Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
38Nejc Lazar
OK Azimut
0
39Mark Bogataj
OK Azimut
0
40Aljaž Luznar
OK Azimut
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:15:52 (1)
2525252575
2Igor Gavrilov
OK Komenda
15
0:17:00 (3)
2520201565
3Tomaž Kremžar
OK Komenda
20
0:16:49 (2)
151515152050
4Gregor Zupan
OK Komenda
1071229
5Andrej Jarc
OK Komenda
6
0:19:56 (8)
8128628
6Sergey Churkin
OK Komenda
10
0:18:14 (5)
71011027
7Aleš Poljanšek
OK Azimut
204*24
8Dušan Petrovič
OK Polaris
1012*22
9Matej Sedej
OK Azimut
2
0:22:25 (12)
45610221
10Iztok Rojc
OK Polaris
2020
11Valentin Eržen
OK Azimut
1261119
12Maurizio Ficur
OK Komenda
12
0:18:07 (4)
141217
13Franc Malus
OK Komenda
8
0:19:20 (6)
18817
14Kristjan Gantar
OK Azimut
1
0:22:28 (13)
7116114
15Marko Obid
OK Azimut
5
0:20:06 (9)
315513
16Gregor Pavlič
OK Azimut
-8412
17Janko Bačnar
OK Azimut
6511
18Timotej Šuc
OK Komenda
7
0:19:25 (7)
211710
19Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
3339
20Andrej Studen
OK Polaris
77
21Andraž Drešček
OK Azimut
55
22Klemen Kenda
OK Azimut
1124
23David Andrejc
OK Slovenj Gradec
21114
24Andraž Ravnikar
OK Polaris
4
0:20:40 (10)
44
25Boštjan Bogataj
OK Azimut
3
0:20:45 (11)
33
26Luka Kurtanjek
OK Azimut
1
0:26:31 (15)
11113
27Natan Osterman
OK Polaris
112
28Peter Ferluga
OK Komenda
22
29Borut Seljak
OK Komenda
112
30Rado Prezelj
OK Azimut
*112
31Tomaž Kupnik
OK Azimut
1
0:23:05 (14)
112
32Rok Sušnik
OK Azimut
112
33Matjaž Kerčmar
OK Azimut
11
34Uroš Petrovič
OK Polaris
11
35Andrej Cimerman
OK Polaris
1*1
36Tomaž Mlakar
OK Azimut
*11
37Matej Vidič
OK Azimut
11
38Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
39Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
40Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
41Davor Pobega
OK Tivoli
-0
42Ivan Nagy
OK Polaris
*0
43Bojan Jevševar
OK Brežice
0
44Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
45Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
46Dejan Sedej
OK Azimut
-0
47Blaž Kovačič
OK Azimut
0
48Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
49Rok Močnik
OK Azimut
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
2525252575
2Tomaž Pust
OK Komenda
20202020-60
3Boris Eržen
ŠOK
25
0:17:12 (1)
8102543
4Miha Škarabot
OK Polaris
1212101539
5Jožko Jazbar
OK Azimut
20
0:17:26 (2)
761252039
6Miro Šalamun
OK Polaris
10151237
7Gregor Anderluh
OK Polaris
151530
8Aleš Zupan
OK Polaris
12
0:18:43 (4)
85841228
9Valter Foški
OK Polaris
10
0:18:45 (5)
610781028
10Dušan Smole
OK Polaris
15
0:18:19 (3)
4-61525
11Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
8
0:21:02 (6)
37818
12Aleš Borštnik
OK Tivoli
7
0:25:37 (7)
556718
13Silvo Babič
OK Komenda
77
14Boštjan Bizjak
OK Azimut
246
15Andrej Korelc
OK Komenda
6
0:29:41 (8)
66
16Janez Pretnar
Kamniški OK
-0
17Robert Benko
OK Polaris
-0
18Robert Kunc
OK Tivoli
0
19Emil Kacin
OK Azimut
0
20Janez Šumečki
OK Tivoli
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Cesare Tarabocchia
OK Azimut
25252575
2Vlado Sedej
OK Azimut
15
0:24:02 (3)
101220151550
3Charles Nelson
OK Azimut
20
0:19:07 (2)
252045
4Stanko Čufer
PD Ajdovščina
122032
5Zdenko Pavlič
OK Azimut
6101531
6Ivo Kete
PD Ajdovščina
151530
7Janko Lapajne
OK Azimut
82028
8Marijan Leban
OK Azimut
25
0:19:01 (1)
2525
9Silvij Močnik
OK Azimut
2020
10Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
71219
11Dalibor Radovan
OK Polaris
0
12Roman Sladič
ŠOK
-0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Katarina Kremžar
OK Komenda
20
0:07:45 (2)
201515252065
2Timeja Prezelj
OK Azimut
15252060
3Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
10201242
4Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
20121042
5Manca Pahor
OK Komenda
25
0:07:06 (1)
122537
6Urša Rojc
OK Polaris
2525
7Beatrice Sessi
OK Komenda
2525
8Marja Nagy
OK Polaris
1515
9Špela Mlakar
OK Azimut
**0
10Tina Novak
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Nika Eržen
OK Azimut
20
0:10:02 (2)
-2520252070
2Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:09:48 (1)
-25152565
3Brina Gantar
OK Azimut
15
0:10:31 (3)
2520781560
4Julija Bizjak
OK Azimut
201282052
5Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
12
0:11:16 (4)
15121239
6Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
15155737
7Teja Šuc
OK Komenda
8
0:12:20 (6)
10101010830
8Tinkara Cankar
ŠOK
6
0:14:42 (8)
*866620
9Sofija Jerkič
PD Ajdovščina
77317
10Leila Ema Poženel
OK Komenda
7
0:13:41 (7)
45716
11Mija Marjanovič
PD Ajdovščina
1212
12Giorgia Sessi
OK Komenda
1212
13Mija Jeraj
OK Komenda
10
0:11:37 (5)
1010
14Žana Rojc
OK Polaris
88
15Ajda Kerčmar
OK Azimut
66
16Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
17Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
0
18Lana Košak
OK Slovenj Gradec
0
19Ana Čadež
OK Azimut
0
20Tajda Lahajnar
OK Azimut
0
21Neža Kovačič
OK Azimut
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:12:02 (1)
252025252575
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
1025122057
3Špela Majdič
OK Azimut
20
0:13:35 (2)
121520122055
4Jana Močnik
OK Azimut
1512151545
5Ajda Jarc
OK Komenda
15
0:17:46 (3)
788101533
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
2020
7Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
101020
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
47718
9Brina Kerčmar
OK Azimut
88
10Zarja Žižek
OK Azimut
66
11Taja Vrtnik
OK Komenda
55
12Tinka Ferenc
OK Tivoli
-0
13Mojca Kunc
OK Tivoli
0
14Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
0
15Tia Vončina
OK Azimut
0
16Karolina Grmovšek
OK Azimut
0
17Zoja Ikič
OK Azimut
0
18Ajda Jeraj
OK Komenda
-0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
2025152065
2Lana Mohorič
OK Azimut
25201257
3Manja Leban
OK Azimut
25
0:18:22 (1)
1515102555
4Nastja Ferluga
OK Komenda
252550
5Neža Obid
OK Azimut
7201542
6Neža Gnezda
OK Azimut
1212101236
7Izabel Peternel
OK Komenda
20
0:24:48 (2)
-82028
8Karin Pust
OK Komenda
810725
9Tajda Razpet
OK Azimut
1010
10Vita Malus
OK Komenda
88
11Zala Ferenc
OK Tivoli
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:16:49 (1)
25252575
2Nuša Jeram
OK Azimut
15
0:18:37 (3)
202025121565
3Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
7
0:22:07 (7)
2520752
4Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:18:19 (2)
1010152045
5Polona Jezeršek
OK Komenda
121272044
6Deja Razpet
OK Azimut
15151242
7Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12
0:19:20 (4)
861581235
8Teja Tušar
OK Azimut
108826
9Nika Ravnikar
OK Komenda
8
0:21:08 (6)
6767822
10Zala Serženta Seljak
OK Azimut
10
0:20:48 (5)
7-41021
11Zala Zavrl
OK Komenda
551020
12Monika Ravnikar
OK Komenda
6
0:26:06 (8)
46616
13Ajda Lampe
OK Komenda
5
0:31:07 (9)
143512
14Urša Štanfel
OK Azimut
257
15Lara Gantar
OK Azimut
55
16Julija Ferenc
OK Tivoli
44
17Ana Šalamun
OK Polaris
33
18Brina Foški
OK Polaris
0
19Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
20Tina Kern
OK Komenda
0
21Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
22Jedert Jevševar
OK Brežice
0
23Alja Draksler
ŠOK
0
24Barbara Čibej
OK Azimut
0
25Maja Cankar
ŠOK
0
26Pia Bogataj
OK Azimut
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Chiara Sepin
OK Komenda
25
0:17:32 (1)
25252575
2Tina Močnik
OK Komenda
20
0:18:24 (2)
202512152065
3Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:20:33 (3)
2515201560
4Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
2012840
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
12
0:21:31 (4)
12128101236
6Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
152035
7Maja Istenič
OK Azimut
6
0:25:04 (8)
71554628
8Damjana Gantar
OK Azimut
8
0:22:34 (6)
1072825
9Elena Gombač Šuc
OK Komenda
7
0:23:00 (7)
86721
10Marta Malus
OK Komenda
5
0:25:23 (9)
47516
11Katarina Sedej
OK Azimut
475-16
12Barbara Kmetec
Kamniški OK
8614
13Maja Obid
OK Azimut
4
0:27:25 (10)
63413
14Anica Hribar
OK Brežice
1212
15Ana Plavčak
ŠOK
1010
16Mojca Foški
OK Polaris
10
0:22:22 (5)
1010
17Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
3
0:27:29 (11)
538
18Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
2
0:29:11 (12)
2125
19Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
314
20Tina Tušar
OK Azimut
11
21Lidija Benigar
Kamniški OK
0
22Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
0
23Tina Zagorc
Kamniški OK
0
24Tanja Kmetec
Kamniški OK
0
25Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
26Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
27Špela Bogataj
OK Komenda
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Saša Žižek
OK Azimut
25
0:16:01 (1)
2525252575
2Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
20
0:16:20 (2)
1515202055
3Maja Prosen
OK Komenda
12
0:18:27 (4)
20201252
4Petra Stojan
OK Komenda
15
0:16:25 (3)
1212251552
5Damjana Jerše
OK Polaris
8
0:20:17 (6)
71015833
6Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
-8121030
7Darja Vodlan
OK Polaris
10
0:20:01 (5)
6101026
8Alenka Škarabot
OK Polaris
87823
9Klavdija Prezelj
OK Azimut
7
0:34:21 (7)
*68721
10Marija Anderluh
OK Polaris
2020
11Marjanca Poljanšek
OK Azimut
-1515
12Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
-1212
13Irma Pretnar
Kamniški OK
1010
14Maja Ugrin
OK Tivoli
55
15Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
16Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
17Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
18Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0
19Nataša Bogataj
OK Azimut
0
20Maja Blejec
OK Polaris
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10822.32576.9%2939.1%34.2%2407
2OK Komenda6730.7691%33.733.4%21.2%2054
3OK Slovenj Gradec4315.22151.2%29.710.6%13.6%653
4OK Polaris4010.61270%15.16.9%12.7%424
5PD Ajdovščina1415.8192.9%173.6%4.4%221
6OK Tivoli189.4761.1%15.52.8%5.7%170
7ŠOK812.3362.5%19.61.6%2.5%98
8Kamniški OK89.5450%191.2%2.5%76
9OK Brežice83.5537.5%9.30.5%2.5%28
10OK Slovenske Konjice2130100%130.4%0.6%26

Udeležba po tekmah

SSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5
156123138123103
Skupaj tekmovalcev: 316, neaktivnih: 84, vseh startov: 643

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.