Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2022 - MTBO SOL 1 - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 2. 4. 2022

KIDS / Family (2.1km / 0m / KT)

1Gal Janšek VodovnikOK SG 37:47
Nino Gaber RajOK SG DNS--:--

M10 (2.1km / 0m / KT)

Tejo Gaber RajOK SG DNF--:--
Luka RožičOK SG DNS--:--

M14 (4.5km / 30m / KT)

1Enej ŠucOK Komenda 43:55
2Staš SvetecOK SG 82:53+38:58
3Vidjan LenartOK SG 99:51+55:56
Anze ObidOK Azimut DNS--:--
Andraž MiheljakOK SG DNF--:--
Louis WaltherNF Villach DNS--:--
Lenart AndrejcOK SG DNS--:--

M16 (7.5km / 90m / KT)

1Tevž MiheljakOK SG 55:14
2Vibor StrmečkiMaksimir 71:34+16:20

M21 (12.5km / 130m / KT)

1Georg KofflerMTBO AUT 50:11
2Marko DudićOK SG 51:33+01:22
3Žiga AndrejcOK SG 53:46+03:35
4Boris BaumanMOK 57:16+07:05
5Benjamin GaudernakMTBO AUT 59:23+09:12
6Miro ŠalamunOK Polaris 65:12+15:01
7Blaž MiheljakOK SG 65:28+15:17
8Hannes HnilicaMTBO AUT 68:48+18:37
9Iztok RojcOK Polaris 69:04+18:53
10Jaka CesarOK SG 73:06+22:55
11Tomaž PritržnikOK SG 73:45+23:34
Tomaž PirnatOK SG DNS--:--
Klemen AndrejcOK SG MP--:--

M21 kratka (8.5km / 90m / KT)

1Zoltán HidasMTBO-HUN 47:55
2Valentin ErženOK Azimut 58:52+10:57
3Péter VajdaPannon Team 60:40+12:45
4Primož PogorelčnikOK SG 61:39+13:44
5Timotej ŠucOK Komenda 68:18+20:23
Matej Višnjar MP--:--
David AndrejcOK SG DNS--:--
Marko ObidOK Azimut DNS--:--

M45 (8.5km / 90m / KT)

1Tamás JankóHSE 44:49
2Thomas HnilicaWSC 47:51+03:02
3Samo CokanOK SG 48:55+04:06
4Herwig AllwingerMOK 50:34+05:45
5Dušan PetrovičOK Polaris 52:06+07:17
6Gregor ZupanOK Komenda 54:07+09:18
7Petar StrmečkiMaksimir 56:47+11:58
8Valter FoškiOK Polaris 62:54+18:05
Kalman KindePannon Team MP--:--

M60 (7.5km / 90m / KT)

1Walter DravetzOLCG 39:48
2Michael MelcherOLBO 55:47+15:59
3Mirko VodovnikOK SG 81:03+41:15
4László DeseőMOM 93:23+53:35
Günther DobnikOLCU Viktring DNS--:--
Walter Reiner DNS--:--

OPEN (6.6km / 40m / KT)

Robert BelovičOKM

W10 (2.1km / 0m / KT)

1Inga MarkovičOK SG 36:37
2Ida Antonija RajOK SG 37:14+00:37

W14 (4.5km / 30m / KT)

1Ema Pika RajOK SG 49:35
2Frida MezgaOK SG 55:42+06:07
3Lili Ivana RajOK SG 57:42+08:07
4Teja ŠucOK Komenda 59:24+09:49
5Miša AndrejcOK SG 60:52+11:17

W16 (6.6km / 40m / KT)

Amelie WaltherNF Villach DNS--:--

W21 (9.5km / 105m / KT)

1Katka ŠosterOK SG 62:37
2Lea HnilicaMTBO AUT 63:10+00:33
3Ana ŠalamunOK Polaris 65:58+03:21
4Petja BalažičOK SG 69:25+06:48
5Nastja RajOK SG 69:37+07:00
6Maja Visinski AndrejcOK SG 73:00+10:23
Marina ReinerMTBO AUT DNS--:--
Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli DNS--:--
Katja WaltherNF Villach DNS--:--

W21 kratka (7.5km / 90m / KT)

1Eszter Hidas-MészárosMTBO-HUN 128:35
2Maja IsteničOK Azimut 134:54+06:19
Maja ObidOK Azimut DNS--:--

W45 (6.6km / 40m / KT)

1Sonja HnilicaWSC 44:19
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 52:18+07:59
3Tina FrasOK SG 63:25+19:06
4Tünde AllwingerMOK 64:21+20:02
5Irena BalažičOK SG 67:28+23:09
6Tanja MezgaOK SG 71:26+27:07