Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SkiO DP, SOL 2 in usposabljanje - srednja

Orientacijski klub Polaris, Rateče, 30. 1. 2022

M17 (2.6km / 30m / KT)

1David KaltenbacherHSV OL WN 21:41
2Anže KölnerOK Komenda 23:17+01:36
3Tevž MiheljakOK SG 23:32+01:51
4Val JarcOK Komenda 25:30+03:49
5Gal NemečekPD Ajdovščina 38:23+16:42
6Matej BratožPD Ajdovščina 40:11+18:30
Lenart AndrejcOK SG MP--:--

M21E (5.8km / 110m / KT)

1Tobias Habenicht SU Klagenfurt 30:07
2Blaž PetrovičOK Polaris 34:04+03:57
3Pierre KaltenbacherHSV OL WN 35:18+05:11
4Jen HonjičBLOBZ 37:47+07:40
5Sergey ChurkinOK Komenda 38:36+08:29
6Franci SokličOK Polaris 38:39+08:32
7Igor GavrilovOK Komenda 39:20+09:13
8Vít KoštejnOK Komenda 42:43+12:36
9David ČuferPD Ajdovščina 43:30+13:23
10Iztok RojcOK Polaris 43:45+13:38
11Deja VeskičBLOBZ 44:06+13:59
12Blaž KölnerOK Komenda 46:24+16:17
13David AndrejcOK SG 47:03+16:56
14Blaž MiheljakOK SG 49:04+18:57
15Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 55:56+25:49
16Andrej JarcOK Komenda 61:01+30:54
Markéta FirešováOK Komenda MP--:--
Gregor AndrejcOK SG DNF--:--

M40 (4.6km / 65m / KT)

1Max Habenicht SU Klagenfurt 28:22
2Aleš PoljanšekOK Azimut 34:13+05:51
3Miro ŠalamunOK Polaris 37:24+09:02
4Stanko ČuferPD Ajdovščina 38:28+10:06
5Marko DudićOK SG 39:40+11:18
6Miha ŠkarabotOK Polaris 42:59+14:37
Valter FoškiOK Polaris DNS--:--
Curt MAIERASKOE OLC E.i.KTN. DNF--:--

MB (2.6km / 30m / KT)

1Günther DobnikOLCU Viktring 18:06
2Timotej ŠucOK Komenda 21:33+03:27
3Aleš BorštnikOK Tivoli 29:35+11:29
Elias DobnikOLCU Viktring DNS--:--

začetniki (2.1km / 30m / KT)

1Teja ŠucOK Komenda 40:34
2Elena Gombač ŠucOK Komenda 40:40+00:06
Matija KerševanPD Ajdovščina MP--:--
Matic KerševanPD Ajdovščina MP--:--

Ž17 (2.6km / 30m / KT)

1Brina KölnerOK Komenda 24:50
2Sara KerševanPD Ajdovščina 26:28+01:38
3Ajda JarcOK Komenda 32:23+07:33
4Lea PodgornikPD Ajdovščina 35:12+10:22
5Karolina Šatej BavčarPD Ajdovščina 35:21+10:31
Miša AndrejcOK SG DNS--:--

Ž21E (4.6km / 65m / KT)

1Nina ČrnigojPD Ajdovščina 35:19
2Lana MohoričOK Azimut 38:40+03:21
3Zala Serženta SeljakOK Azimut 44:07+08:48
4Tina MočnikOK Komenda 44:48+09:29
5Nika PoljanšekOK Azimut 47:32+12:13
6Brina FoškiOK Polaris 53:01+17:42
7Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 53:04+17:45
8Mojca FoškiOK Polaris 63:32+28:13
Regina Habenicht SU Klagenfurt MP--:--
Maja Visinski AndrejcOK SG DNS--:--

ŽB (2.6km / 30m / KT)

1Ursula MaierASKOE OLC E.i.KTN. 24:35
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 26:28+01:53
3Irena Hacin KölnerOK Komenda 27:16+02:41
4Polona PucPD Ajdovščina 35:30+10:55
Damjana JeršeOK Polaris MP--:--