Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL5, DP dolge - dolga

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Sveti Jernej, 14. 5. 2022

M10 (1.54km / 95m / KT)

1Lan KurtanjekOK Azimut 21:21
2Tejo Gaber RajOK SG 23:52+02:31
3Žiga SedejOK Azimut 31:48+10:27
4Oliver SkočićVihor 32:15+10:54
5Luka RožičOK SG 39:47+18:26

M12 (2.03km / 130m / KT)

1Rok SedejOK Azimut 36:20
2Drejc MalusOK Komenda 44:28+08:08
3Lovro NagyOK Polaris 89:59+53:39
Anze ObidOK Azimut MP--:--

M14 (2.91km / 200m / KT)

1Anže KölnerOK Komenda 34:27
2Ožbej MalusOK Komenda 40:02+05:35
3David SedejOK Azimut 45:46+11:19
4Jakob ErjavecOK Komenda 57:48+23:21
5Lovro KurtanjekOK Azimut 62:31+28:04
6Nejc NovakOK Azimut 63:39+29:12
Vidjan LenartOK SG MP--:--
Martin FerencOK Tivoli DNS--:--
Enej ŠucOK Komenda DNS--:--

M16 (4.71km / 290m / KT)

1Rok BogatajOK Azimut 59:21
2Jaka SeljakOK Komenda 77:49+18:28
3Borut GantarOK Azimut 109:29+50:08

M18 (6.24km / 365m / KT)

1Tihon SalopekRIS 59:34
2Nejc TurkOK Komenda 61:29+01:55
3Luka SeljakOK Komenda 61:56+02:22
4Primož GantarOK Azimut 95:25+35:51
5Matevž KuncOK Tivoli 124:05+64:31
Martin JevševarOK Brežice MP--:--

M21A (6.24km / 365m / KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 76:17
2Valentin ErženOK Azimut 82:44+06:27
3Marko ObidOK Azimut 87:56+11:39
4Maurizio FicurOK Komenda 110:37+34:20

M21B (4.02km / 210m / KT)

1Timotej ŠucOK Komenda 51:30
2Andrej JarcOK Komenda 53:21+01:51
3Borut SeljakOK Komenda 59:20+07:50
4Boštjan BogatajOK Azimut 61:36+10:06
5Denis MikužOK Azimut 65:21+13:51
6Luka KurtanjekOK Azimut 70:40+19:10
7Boštjan BizjakOK Azimut 75:06+23:36

M21E (10.53km / 590m / KT)

1Simon StanonikOK Azimut 80:47
2Mark BogatajOK Azimut 81:27+00:40
3Peter TušarOK Azimut 91:23+10:36
4Gregor HvalaOK Azimut 92:31+11:44
5Žan RavnikarOK Azimut 101:34+20:47
Uroš CankarŠOK DNF--:--
Ales FerencOK Tivoli DNS--:--
Aljoša PečarMOK DNF--:--
Davor PobegaOK Tivoli MP--:--

M35 (7.48km / 490m / KT)

1Rajko KračunKamniški OK 72:53
2Igor GavrilovOK Komenda 72:55+00:02
3Blaž KölnerOK Komenda 78:57+06:04
4Sergey ChurkinOK Komenda 83:47+10:54
5Oleksandr Ievstafiev 105:38+32:45
6Matej SedejOK Azimut 108:37+35:44
7Kristjan GantarOK Azimut 113:02+40:09

M45 (5.72km / 330m / KT)

1Dušan PetrovičOK Polaris 59:52
2Marko DudićOK SG 66:20+06:28
3Aleš PoljanšekOK Azimut 68:15+08:23
4Miha ŠkarabotOK Polaris 71:33+11:41
5Tihomir SalopekRIS 73:21+13:29
6Jožko JazbarOK Azimut 74:27+14:35
7Gregor RajOK SG 74:46+14:54
8Herfried TrummerOCFF 75:19+15:27
9Boris ErženŠOK 80:55+21:03
10Tomaž PustOK Komenda 83:04+23:12
11Robert KuncOK Tivoli 83:41+23:49
12Rok SušnikOK Azimut 143:16+83:24

M55 (4.81km / 295m / KT)

1Gerald MayrhoferOLGDK 63:29
2Dušan SmoleOK Polaris 72:37+09:08
3Silvij MočnikOK Azimut 74:12+10:43
4Aleš BorštnikOK Tivoli 82:10+18:41
5Andrej KorelcOK Komenda 88:49+25:20
6Marijan LebanOK Azimut 90:30+27:01
7Georg PregartnerOLGDK 94:15+30:46

M65 (4.02km / 210m / KT)

1Janko LapajneOK Azimut 79:34
2Charles NelsonOK Azimut 79:48+00:14
3Vlado SedejOK Azimut 92:38+13:04

Odprta (3.85km / 190m / KT)

1Ivan NagyOK Polaris 43:39
Jana Martinuč MP--:--

Začetniška (1.54km / 95m / KT)

1Romana ZupanOK Komenda 29:19
2Tina ŠojatVihor 37:03+07:44

Ž10 (1.54km / 95m / KT)

1Inga MarkovičOK SG 25:45
2Ida Antonija RajOK SG 27:56+02:11
3Marja NagyOK Polaris 45:57+20:12

Ž12 (1.94km / 120m / KT)

1Miša AndrejcOK SG 31:09
2Lili Ivana RajOK SG 38:12+07:03
3Julija BizjakOK Azimut 41:39+10:30
4Teja ŠucOK Komenda 50:19+19:10
5Brina GantarOK Azimut 54:21+23:12
6Frida MezgaOK SG 56:28+25:19
Tinkara CankarŠOK DNF--:--

Ž14 (2.72km / 185m / KT)

1Ema Pika RajOK SG 38:10
2Ajda JarcOK Komenda 61:05+22:55
Ajda JerajOK Komenda MP--:--
Nika ErženOK Azimut MP--:--

Ž16 (3.85km / 250m / KT)

1Dorja SalopekRIS 42:36
2Brina KölnerOK Komenda 55:08+12:32
3Neža ObidOK Azimut 57:50+15:14
4Nikolina UgrinOK Tivoli 77:37+35:01
5Špela MajdičOK Azimut 79:58+37:22
6Jana MočnikOK Azimut 99:01+56:25

Ž18 (4.71km / 290m / KT)

1Nea ErženOK Azimut 56:40
2Manja LebanOK Azimut 79:23+22:43
3Karin PustOK Komenda 89:11+32:31

Ž21B (2.91km / 200m / KT)

1Petra MočnikOK Komenda 64:54
2Ajda LampeOK Komenda 66:55+02:01
3Maja IsteničOK Azimut 78:27+13:33
4Radmila TasićPOB 85:26+20:32
5Marta MalusOK Komenda 87:56+23:02
6Maja ObidOK Azimut 88:15+23:21
7Nataša BogatajOK Azimut 90:40+25:46
8Elena Gombač ŠucOK Komenda 106:17+41:23
9Katarina SedejOK Azimut 113:40+48:46
10Maja UgrinOK Tivoli 139:10+74:16
Spela BogatajOK Komenda DNF--:--

Ž21E (6.55km / 410m / KT)

1Katja BabičOK Komenda 73:19
2Polona JezeršekOK Komenda 79:39+06:20
3Zala ZavrlOK Komenda 98:06+24:47
4Nika RavnikarOK Komenda 106:03+32:44
5Monika RavnikarOK Komenda 117:10+43:51
6Nika PoljanšekOK Azimut 124:20+51:01
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS--:--
Ana Pia PogačarOK Komenda DNS--:--

Ž35 (4.81km / 295m / KT)

1Anica HribarOK Brežice 62:59
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 65:49+02:50
3Tina MočnikOK Komenda 69:45+06:46
4Petja BalažičOK SG 80:50+17:51
5Nastja RajOK SG 85:09+22:10
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 89:03+26:04
7Damjana GantarOK Azimut 97:32+34:33
8Maja Visinski AndrejcOK SG 105:50+42:51

Ž45 (3.85km / 250m / KT)

1Alenka Vuga SeljakOK Komenda 71:09
2Brigitte MagetOLGDK 72:26+01:17
3Saša ŽižekOK Azimut 84:04+12:55
4Maja ProsenOK Komenda 92:11+21:02
5Petra StojanOK Komenda 92:15+21:06
6Marjanca PoljanšekOK Azimut 101:49+30:40
7Alenka ŠkarabotOK Polaris 149:06+77:57
8Darja VodlanOK Polaris 164:06+92:57