Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL1, Lipica Open - dolga

DROT, Kazlje, 12. 3. 2022

Beginners (2.3km / 75m / KT)

1Ivan NovoselJAP 25:21
2Helga PrimigHSV OL Villach 32:50+07:29
3Catrin BirkePunto K 33:42+08:21
4Sebastian NeuhauserSCM 37:40+12:19
5Pia HoudekOCFF 42:01+16:40
6Luisa GranglOCFF 42:02+16:41
7Anna HacklOCFF 42:04+16:43
8Gyorgyi DalosTTE 42:09+16:48
9Thomas KasperOCFF 43:22+18:01
10Romana ZupanOK Komenda 49:42+24:21
11Agnieszka Bystrzynska-NiessnerWKS Wawel Kraków 49:50+24:29
12Theo TorgglerSUSO 53:24+28:03
12Renate HauserSUSO 53:24+28:03
14Lukas KasperOCFF 57:03+31:42
15Laura VasselliPunto K 64:56+39:35
16Pika KovačPD Ajdovščina 72:44+47:23
16Anej KovačPD Ajdovščina 72:44+47:23
18Tina PavličGAJA Orienteering 74:56+49:35
19Markus MatzholdOCFF 79:40+54:19
20Sandi & Luka 106:41+81:20
21Johann TandlSUSO 126:50+101:29
Samuel DardiPunto K MP--:--
Marie KohlhoferOCFF DNS--:--
Jonah HudaxOCFF DNS--:--
Viktoria GiglerOCFF DNS--:--
Jakob OberkoflerOCFF DNS--:--
Philipp KerschhoferOCFF DNS--:--
Vera WaschnigLAC DNS--:--
Kate MattiHSV OL Villach DNS--:--
Jonathan MattiHSV OL Villach DNS--:--

M10 (1.83km / 60m / KT)

1Aljoša Bačnar TušarOK Azimut 23:53
2Jure RakoVihor 30:34+06:41
3Milan UrbanECZT 38:10+14:17
4Mateo VeitsbergerOCFF 46:45+22:52
5Žiga SedejOK Azimut 47:30+23:37
6Štěpán StachoňECZT 73:04+49:11
7Lan KurtanjekOK Azimut 92:52+68:59
Dorottya MakovinyiPAK DNS--:--
Lorenz HolzerSUSO DNS--:--

M12 (2.3km / 75m / KT)

1Antoni PachnikORIENTPARK 17:25
2Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE 19:15+01:50
3Martin HiklZBM 20:02+02:37
4Val JarcOK Komenda 20:12+02:47
5Vít ŠtáblKVS Šumperk 21:29+04:04
6Rok SedejOK Azimut 22:18+04:53
7Jan Urban Jr.ECZT 24:42+07:17
8Berci BiroBIM 25:24+07:59
9Kevin KerčmarOK Azimut 25:49+08:24
10Adam MátlKVS Šumperk 27:52+10:27
11Mark SerjunOK Azimut 28:23+10:58
12Anze ObidOK Azimut 28:50+11:25
13František DaněkECZT 34:16+16:51
14Filip CerovskySCM HO 34:32+17:07
15Robi MlakarOK Azimut 35:59+18:34
16Lenart AndrejcOK SG 36:34+19:09
17Valentin RodmanPD Ajdovščina 41:13+23:48
18Anton GreinerSUSO 46:46+29:21
19Mihej PrezeljOK Azimut 49:53+32:28
20Matic KerševanPD Ajdovščina 58:53+41:28
21Drejc MalusOK Komenda 59:06+41:41
22Matija KerševanPD Ajdovščina 90:27+73:02
23Patrik KubanTBM 105:01+87:36
24Jan SpechtSUSO 114:19+96:54
Vojtěch HájekTBM DNF--:--
Jannis HauserSUSO DNS--:--
Miha MarjanovičPD Ajdovščina DNS--:--

M14 (4.02km / 125m / KT)

1Matous SkripnikFenri 34:50
2Martin BuličkaZBM 38:40+03:50
3Artur BiroBIM 39:12+04:22
4Anže KölnerOK Komenda 40:29+05:39
5Jakub NavratilTBM 41:53+07:03
6Štěpán HolasAOP 42:41+07:51
7Marek ŠkorpilJiskra Gorice 44:13+09:23
8Rado KalcOK Komenda 48:58+14:08
9František DohnalZBM 52:08+17:18
10Lovro KurtanjekOK Azimut 52:15+17:25
11Julian BeghOCFF 56:19+21:29
12Vilem DousekTBM 58:34+23:44
13Martin FerencOK Tivoli 59:18+24:28
14Martin ZridkaveselyPBM 63:24+28:34
15David SedejOK Azimut 63:44+28:54
16Peo AdenstedtOrK 64:30+29:40
17Beno BizjakOK Azimut 65:11+30:21
18Matej BratožPD Ajdovščina 66:20+31:30
19Linus DoblerMTVH 67:00+32:10
20Oliver SchnepfOCFF 68:23+33:33
21Lauri Urbaneknfwien 69:13+34:23
22Oskar FoškiOK Polaris 70:39+35:49
23Laurenz KonradOCFF 74:28+39:38
24Felix HoudekOCFF 76:26+41:36
25Ožbej MalusOK Komenda 76:41+41:51
26Enej ŠucOK Komenda 78:38+43:48
27Felix KlingenbergSUSO 79:59+45:09
28Lorinc BiroBIM 82:40+47:50
29Zsolt GárdonyiOSC 89:50+55:00
30Maximilian FuchsOCFF 90:33+55:43
31Paul GollingerOCFF 100:37+65:47
32Matija BovconPD Ajdovščina 102:57+68:07
33Karlo LesjakJAP 109:11+74:21
34Florijan KremžarOK Komenda 109:52+75:02
35Jáchym MátlKVS Šumperk 110:23+75:33
36Moser AlessandroUS Primiero Orienteering 111:05+76:15
37Gal NemečekPD Ajdovščina 117:04+82:14
38Rok CigojPD Ajdovščina 117:41+82:51
39Enej MislejPD Ajdovščina 123:04+88:14
40Maj KlančičPD Ajdovščina 141:08+106:18
Matthias SchmalhardtOCFF DNS--:--
Gašper CurkPD Ajdovščina DNS--:--
Lukas ScheuerOCFF DNS--:--
Maximilian OswaldHSV-P MP--:--
Mark KeberPD Ajdovščina DNS--:--
Filip ŠavliPD Ajdovščina DNS--:--
Matěj RůžičkaKVS Šumperk MP--:--

M16 (5.94km / 180m / KT)

1Medo FederDROT 40:25
2Jędrzej PachnikORIENTPARK 46:07+05:42
3Jonas PtacekTBM 46:34+06:09
4Ondrej BroschPBM 49:18+08:53
5Jan UrvalekTBM 51:29+11:04
6Eduard VojvodikMOV 51:41+11:16
7Patrik ŠtáblKVS Šumperk 53:43+13:18
8Theo DoblerMTVH 55:03+14:38
9Nikola SkripnikFenri 58:06+17:41
10Ervin VíghTRS 59:21+18:56
11Jakub KomendaPBM 59:24+18:59
12Rok BogatajOK Azimut 59:36+19:11
13Alexandr JordánKVS Šumperk 60:02+19:37
14Božo BizjakOK Azimut 61:01+20:36
15Denis OrsingherUS Primiero Orienteering 61:41+21:16
16Iusef AbdelbakyPunto K 67:01+26:36
17Aljaž KerševanPD Ajdovščina 74:28+34:03
18Jakub StrnadECZT 76:29+36:04
19Moritz GreinerSUSO 78:34+38:09
20Luka GojmeracOK MERZ CRO 82:34+42:09
21Ivo SobotkaVjČ + ŤAP 82:53+42:28
22Lukas HoferSUSO 85:30+45:05
23Jaka SeljakOK Komenda 85:39+45:14
23Jonatan SvirakTBM 85:39+45:14
25Klaus ScheidlSUSO 87:30+47:05
26Niklas OchenbauerHSV WN 89:24+48:59
27Borut GantarOK Azimut 95:34+55:09
28Jonah Aus Der Schmittenomaha 98:44+58:19
29Josef PuntschuhMTVH 106:55+66:30
30Jonas Leo SölvaSCM 109:00+68:35
31Tine NovakPD Ajdovščina 114:53+74:28
32Luka PivkOK Azimut 120:35+80:10
33Noa KelcJEL 130:34+90:09
Patrik BeltramPD Ajdovščina DNS--:--

M18 (8.01km / 255m / KT)

1Jan StrycekPBM 55:18
2Tihon SalopekRIS 59:04+03:46
3Elias MonsbergerOCFF 59:59+04:41
4Adam ZridkaveselyPBM 61:34+06:16
5Filip BukovacPBM 63:27+08:09
6Adam ŠtáblKVS Šumperk 64:27+09:09
7Jakub SmolkaVjČ + ŤAP 64:41+09:23
8Mattia CoronaUS Primiero Orienteering 65:35+10:17
9Vilem BednarikPBM 66:39+11:21
10Antonín ČernýVjČ + ŤAP 66:47+11:29
11Matouš ČernýVjČ + ŤAP 67:03+11:45
12Jan MelišíkVjČ + ŤAP 69:29+14:11
13Thomas MaierOCFF 69:43+14:25
14Gustav GreinerSUSO 71:09+15:51
15Luka SeljakOK Komenda 71:33+16:15
16Oliver Calvetnfwien 72:08+16:50
17Nejc TurkOK Komenda 73:12+17:54
18Jindřich BenešAOP 76:10+20:52
19Tomas KaszaPBM 78:56+23:38
20Elia OleottoFriuli MTB 81:23+26:05
21Endre JancsikTRS 83:27+28:09
22Alessandro RivettaSemiperdo 84:33+29:15
23Adam TrepáčAOP 88:48+33:30
24Primož GantarOK Azimut 91:38+36:20
25Adam BláhaKVS Šumperk 97:24+42:06
26Marian Petr ZadrapaMOV 101:40+46:22
27Matevž KuncOK Tivoli 103:28+48:10
28Jan ŠperlichKVS Šumperk 103:41+48:23
29Lukáš TomanekKVS Šumperk 108:16+52:58
30Jan ŠtorekAOP 111:17+55:59
31Vojtěch VelátVjČ + ŤAP 116:33+61:15
32Paul Aus Der Schmittenomaha 125:33+70:15
Jacopo StöcherWAT DNS--:--
Thomas MichelinGalilei DNS--:--
Anton Buscheknfwien DNS--:--
Ioan IacobTRS MP--:--
Tomas OdehnalPBM MP--:--
Joel PrutschOCFF DNS--:--
Martin JevševarOK Brežice MP--:--
Simon ToblerHSV-P DNS--:--
David RapotzNF Villach DNS--:--

M20 (8.94km / 280m / KT)

1Jakob ZrimOCFF 88:18
2Ruben TičGAJA Orienteering 98:55+10:37
3Natan Maj PoženelOK Komenda 108:17+19:59
4Jonas FriebeOLA TSV Deggendorf 153:15+64:57

M21A (8.35km / 270m / KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 65:08
2Jakub JílekKVS Šumperk 68:14+03:06
3Wojciech PachnikORIENTPARK 69:42+04:34
4Cesare MattiroliPolbes 69:49+04:41
5František HeclKVS Šumperk 73:32+08:24
6Luděk FinstrleZBM 73:39+08:31
7Martin BrantnerSUSO 74:28+09:20
8Michal HenekECZT 75:07+09:59
9Adam HajekKAM 75:45+10:37
10Ivan Boyadzhiev ml.MOK 76:40+11:32
11Marek SpilkaCSNS 79:56+14:48
12Jakub VlášekVjČ + ŤAP 80:08+15:00
13Zdeněk Janů j.KVS Šumperk 81:04+15:56
14Péter GyörgyiMOM 83:25+18:17
15Soma GárdonyiMOM 84:44+19:36
16Petr PrikrylPBM 85:44+20:36
17Jan JuricaTHR 86:44+21:36
18Tomas HolasAOP 86:56+21:48
19Gregor ZupanOK Komenda 91:03+25:55
20Nejc LazarOK Azimut 91:58+26:50
21Thomas Obermüllernfl 94:06+28:58
22Jan SemerádCSNS 95:48+30:40
23Jure KavčičOK Komenda 95:50+30:42
24Josef ProcházkaCSNS 96:35+31:27
25Vid BogovičOK Brežice 96:55+31:47
26Ondřej ŠrámekKVS Šumperk 97:00+31:52
27Martin ČernyVjČ + ŤAP 98:38+33:30
28Tobias TeichmannSUSO 99:34+34:26
29Nejc MočnikOK Azimut 101:19+36:11
30Maurizio FicurOK Komenda 107:12+42:04
31Marko ObidOK Azimut 108:34+43:26
32Jan NěmečekTHR 110:03+44:55
33Aljaž LuznarOK Azimut 113:35+48:27
34Jan UrbanECZT 114:22+49:14
35Thomas AigmuellerSUSO 122:15+57:07
36Markus GreinerSUSO 126:59+61:51
37Jiří RýdelKAM 130:53+65:45
38Jakub VaníkKVS Šumperk 131:27+66:19
39Adam KubánekI. PSKN PRAHA 138:38+73:30
40Luca IennacoPolbes 142:00+76:52
41Helmut SteinerSUSO 165:35+100:27
Hannes PacherSUSO DNS--:--
Tomáš HiklZBM DNS--:--
Vojtěch KovařovicOlympia Praha MP--:--

M21B (5.46km / 170m / KT)

1Herwig Jun. AllwingerLAC 54:41
2Timotej ŠucOK Komenda 58:19+03:38
3Herwig AllwingerLAC 59:17+04:36
4Silvano DavesTrent-O 60:59+06:18
5Jan SkoupySCM HO 61:02+06:21
6Daniel GotthardtHSV Spittal 63:47+09:06
7Otto AllwingerLAC 66:20+11:39
8Andrej JarcOK Komenda 68:31+13:50
9Wolfgang PregartnerOLGDK 68:46+14:05
10Borut SeljakOK Komenda 70:00+15:19
11Márk GárdonyiOSC 70:37+15:56
12Jan KolajaVLI 75:50+21:09
13Boštjan BogatajOK Azimut 76:38+21:57
14Klemen KendaOK Azimut 76:44+22:03
15Gal PetkovšekOK Azimut 78:02+23:21
16Diego MilaniOrient-Express Verona 79:03+24:22
17Franc MalusOK Komenda 84:28+29:47
18Jan ZelinkaLPU 85:58+31:17
19Christopher ImmervollSUSO 86:00+31:19
20Ivan Šeperić-GrdišaJEL 87:15+32:34
21Luka KurtanjekOK Azimut 89:02+34:21
22Gerald PischingerSUSO 94:16+39:35
23Benjamin JamšekOK Azimut 95:03+40:22
24Matej VidičOK Azimut 110:52+56:11
25Boštjan BizjakOK Azimut 114:26+59:45
26Tomaž MlakarOK Azimut 120:57+66:16
27Nejc RojcOK Azimut 122:11+67:30
28Jakob ValičPD Ajdovščina 129:47+75:06
29Jakob Aus Der Schmittenomaha 130:17+75:36
30Georg HolzerSUSO 144:57+90:16
31Rado PrezeljOK Azimut 153:04+98:23
32Jure Janković 192:33+137:52
33Matko PatekarJAP 192:48+138:07
Tilen ZupanOK Komenda DNS--:--
Roland VoglSV Mietraching DNS--:--
David AndrejcOK SG MP--:--

M21E (10.6km / 305m / KT)

1Mark BogatajOK Azimut 71:37
2Csaba GössweinSDS 73:22+01:45
3Helmut GremmelHSV-P 75:09+03:32
4Benjamin AnciauxBMOT 76:28+04:51
5Erik Boneknfwien 77:03+05:26
6Martin JonášBBA 77:41+06:04
7Adrien FradetEFM CO 77:53+06:16
8Peter TušarOK Azimut 79:01+07:24
9Xander BergerBerger-C 79:27+07:50
10Jakub ChupekSlavia ZU Zilina 79:36+07:59
11Martin MelišíkVjČ + ŤAP 79:57+08:20
12Michele CaraglioAgorosso 80:23+08:46
13Matthias LeonhardtOCFF 80:54+09:17
14Simon StanonikOK Azimut 81:05+09:28
15Filip HadacAOP 82:08+10:31
16Zdeněk RajnošekKVS Šumperk 82:40+11:03
17Vojtěch IllnerTHR 82:50+11:13
18Igor DanielEFM CO 83:59+12:22
19Matic BlažOK Komenda 84:23+12:46
20Aapo LaihoVeVe 85:27+13:50
21Tamas BogyaUnirea 85:29+13:52
22Geert SimkensBMOT 85:53+14:16
23Jonáš MüllerKVS Šumperk 86:03+14:26
24Vojtěch VozdaKVS Šumperk 86:12+14:35
25Kuba VeselýPGP 87:24+15:47
26Karol GaliczBKS Wataha 88:25+16:48
27Thomas BuehrerCA Rosé 88:48+17:11
28Luigi GiulianiPolbes 89:15+17:38
29Daniel TomanekKVS Šumperk 89:44+18:07
30Gregor HvalaOK Azimut 89:50+18:13
30Adam ValíkAOP 89:50+18:13
32Remco HereijgersMOT NL 90:27+18:50
33Henrik SulzOLC 91:31+19:54
34Michele FrancoEREBUS VICENZA 92:17+20:40
35Marco Anselmo Di StefanoPolbes 93:43+22:06
36Ákos KisvölcseyMOM 95:46+24:09
37Martin SklenářAOP 96:05+24:28
38Stefan KubelkaLAC 96:13+24:36
39Tihomir DespetovicOC München 96:29+24:52
40Tomy JanssensBMOT 97:40+26:03
41Tommaso CiveraAgorosso 98:19+26:42
42Benjamin BouilliéEFM CO 98:55+27:18
43Jarda MielecAOP 99:10+27:33
44Mickael MolleEFM CO 100:17+28:40
45Ondřej MěšťanVjČ + ŤAP 100:37+29:00
46Adrien BoudetEFM CO 101:15+29:38
47Ronny NathoDBT 101:42+30:05
48Matteo MandelliPolbes 103:29+31:52
49Szabolcs GyörgyTRS 103:30+31:53
50Dominik GedeonKVS Šumperk 103:37+32:00
51Filip VujanićJAP 103:42+32:05
52Rajko KračunKamniški OK 104:28+32:51
53Erik NielsenOrTarzo 105:03+33:26
54Ondřej JílekKVS Šumperk 105:39+34:02
55Josip VujanićJAP 106:54+35:17
56Marc KerckhofsBMOT 111:15+39:38
57Maurizio TodeschiniNirvana Verde 111:54+40:17
58Peter WeinigDBT 115:06+43:29
59Attila SzocsTRS 117:15+45:38
60Jasper MoreelsBMOT 117:35+45:58
61Mihai Andrei TintarCSU Craiova 119:52+48:15
62Fabio RonzaniEREBUS VICENZA 122:06+50:29
63Philip Van HemelenBMOT 127:43+56:06
64Thomas PolsterHSV Spittal 127:53+56:16
65Tomaž PirnatOK SG 135:27+63:50
66Davor PobegaOK Tivoli 137:07+65:30
67Matthias PoellOLC 144:22+72:45
68Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA 146:31+74:54
69Uroš CankarŠOK 150:46+79:09
70Ales FerencOK Tivoli 176:36+104:59
71Luka RuterPD Ajdovščina 222:10+150:33
Giacomo GuardaEREBUS VICENZA MP--:--
Žan RavnikarOK Azimut MP--:--
Máté DalosTTE DNS--:--
Edoardo De VallierEREBUS VICENZA MP--:--
David ČuferPD Ajdovščina DNS--:--
Leon KropivšekMOK DNS--:--
Giacomo Guarda DNS--:--
Maros BukovacPBM DNF--:--

M35 (8.94km / 280m / KT)

1Radovan CechTBM 66:12
2Andrea CiprianiPanda O Vals. 81:15+15:03
3Jiri EhlTBM 83:46+17:34
4Igor GavrilovOK Komenda 86:25+20:13
5Aleš PoljanšekOK Azimut 89:13+23:01
6Blaž KölnerOK Komenda 91:28+25:16
7Tsvetan TodorovMont_O 92:03+25:51
8Sergey ChurkinOK Komenda 92:55+26:43
9Dušan PetrovičOK Polaris 95:27+29:15
10Janko BačnarOK Azimut 100:32+34:20
11Nikolaus Euler-Rollenfwien 101:08+34:56
12Thomas HudaxOCFF 103:03+36:51
13Kristjan GantarOK Azimut 106:49+40:37
14Tomaž KremžarOK Komenda 109:25+43:13
15Robert DousekTBM 111:35+45:23
16Andrea MigliorePolbes 111:37+45:25
17Matej SedejOK Azimut 115:19+49:07
18Bojan JevševarOK Brežice 119:15+53:03
19Nayden AleksovMont_O 127:47+61:35
20Ondřej MulíčekABM 134:26+68:14
Andrej StudenOK Polaris MP--:--

M40 (8.01km / 255m / KT)

1Jozef ChupekSlavia ZU Zilina 71:19
2Roman DaněkECZT 72:17+00:58
3Zdeněk StachoňECZT 79:48+08:29
4Ralph KörnerOLV Landshut 81:46+10:27
5Thomas VeitsbergerOCFF 83:40+12:21
6Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 94:13+22:54
7Davy HeesakkersMOT NL 97:01+25:42
8Aron BiroBIM 101:50+30:31
9Valentin ErženOK Azimut 101:56+30:37
10Martin VojvodikMOV 108:15+36:56
11Lukáš RůžičkaKVS Šumperk 110:31+39:12
12Pavel DohnalZBM 132:57+61:38
13Duje RakoVihor 137:22+66:03
14Christian FriebeOLA TSV Deggendorf 159:40+88:21
Taken +-1:41
Ingus GrasisAuseklis DNS--:--
Roberto LarotellaOr30Ottobre MP--:--

M45 (7.03km / 205m / KT)

1Tomáš JanovskýPGP 61:41
2Bernhard VenhauerOLCU Viktring 65:11+03:30
3Ondrej SkripnikFenri 66:28+04:47
4Edi OcvirkJAP 67:51+06:10
5Martin VeitsbergerOLTT 68:52+07:11
6Ingemar NeuhauserSCM 68:54+07:13
7Klaus DegenHSV-P 73:09+11:28
8Ivo ŠafaříkVjČ + ŤAP 74:12+12:31
9Norbert BozsóTTE 74:23+12:42
10Hannes WenzelOLCU Viktring 75:12+13:31
11Serge DuszaBMOT 78:47+17:06
12Tihomir SalopekRIS 79:24+17:43
13Tomaž PustOK Komenda 81:15+19:34
14Michel Dongen, VanMOT NL 82:52+21:11
15Herfried TrummerOCFF 83:02+21:21
16Otto HartvichVjČ + ŤAP 84:43+23:02
17Gregor PavličOK Azimut 87:03+25:22
18Jožko JazbarOK Azimut 89:32+27:51
19Petr BlazekSJH 90:02+28:21
20Boris ErženŠOK 90:29+28:48
21Robert KuncOK Tivoli 91:24+29:43
22Jiří SvobodaKotlarka 93:20+31:39
22Petr SobotkaVjČ + ŤAP 93:20+31:39
24Gregor RajOK SG 93:32+31:51
25Helmuth SölvaSCM 95:24+33:43
26Valter FoškiOK Polaris 97:05+35:24
27Miha ŠkarabotOK Polaris 102:44+41:03
28Zdeněk TesařSJC 129:15+67:34
29Miroslav BeránekZBM 137:12+75:31
30Josef VelátVjČ + ŤAP 139:58+78:17
31Tomislav FilipčićBJE 183:14+121:33
32Rok SušnikOK Azimut 185:06+123:25
Peter FerlugaOK Komenda DNS--:--
Samo CokanOK SG DNS--:--
David MattiHSV OL Villach DNS--:--

M50 (7.03km / 205m / KT)

1Wolfgang Waldhäuslnfwien 63:57
2Gábor PavlovicsPVSK 65:16+01:19
3Libor ZridkaveselyPBM 67:20+03:23
4Gabor PatakiCAT 72:36+08:39
5Ondrej PtacekTBM 73:30+09:33
6Guenther Kroupanfwien 74:44+10:47
7Georg DoblerMTVH 74:53+10:56
8Rolf FlückigerOL Regio Burgdorf 75:44+11:47
9Hartmut SchneiderMTVH 76:35+12:38
10Nicolas GreffJAO 76:57+13:00
11Attila DalosTTE 77:22+13:25
12Boris Kastner-jirkanfwien 77:31+13:34
13Gregor AnderluhOK Polaris 78:01+14:04
14Andrea RivettaSemiperdo 79:03+15:06
15Pavel MátlKVS Šumperk 79:41+15:44
16Uwe RöhnerOLV Ost 83:10+19:13
17Robert KalcherHSV-P 84:58+21:01
18Dariusz PachnikORIENTPARK 85:33+21:36
19Lars Erik GjeinAller Travel 89:59+26:02
20Stefan RöhlOLV Ost 90:55+26:58
21Josef Hilbertnfwien 92:02+28:05
22Alberto GrilliPPN 96:38+32:41
23Andrej CimermanOK Polaris 97:14+33:17
24Roland ReisenbergerOrK 98:52+34:55
25Igor BončinaOK Slovenske Konjice 102:52+38:55
26Volker Aus Der Schmittenomaha 106:21+42:24
27Stanislav KustecMOK 106:27+42:30
28Reinhard Kasperomaha 114:08+50:11
29Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 116:41+52:44
30Pavel DracSCM HO 159:09+95:12
31Rudolf Lohnauer 182:40+118:43
Helmut LercheggerLAC DNS--:--
Sergey CherniavskyOC München DNS--:--
Milivoj UroićMaksimir DNS--:--
Oleksandr Ievstafiev DNS--:--

M55 (5.43km / 165m / KT)

1Ferri Gassnernfwien 44:10
2Peter Boneknfwien 44:33+00:23
3Ueli StalderOL Regio Burgdorf 48:39+04:29
4Peter Gehrigerol.biel.seeland 49:21+05:11
5Stefano BrambillaCO2 49:32+05:22
6Siegfried OpetnikHSVK 49:56+05:46
7Mirek HadacAOP 50:31+06:21
8Stephan BernhardOL Regio Burgdorf 50:42+06:32
9Petr SkyvaSCM HO 52:14+08:04
10Gottfried Zöblnfl 53:52+09:42
11Roberto PradelUS Primiero Orienteering 56:42+12:32
12Martin MálekVjČ + ŤAP 57:08+12:58
13Gottfried ScheiklOCFF 58:18+14:08
14Marco GiovanniniOK Trzin 60:13+16:03
15Piotr NiessnerWKS Wawel Kraków 61:20+17:10
16Veikko BaathDBT 63:30+19:20
17Erich Göschlnfwien 64:17+20:07
18Werner PietschNF Wien 64:41+20:31
19Silvo BabičOK Komenda 65:02+20:52
20Rainer EschlboeckNF Linz 66:01+21:51
21Robert BenkoOK Polaris 66:29+22:19
22Silvij MočnikOK Azimut 67:17+23:07
23Sven OhrvikKIL 69:14+25:04
24Miro ŠalamunOK Polaris 69:54+25:44
25Martin EggerOL Regio Burgdorf 72:25+28:15
26Aleš BorštnikOK Tivoli 74:39+30:29
27Christian GotthardtHSV Spittal 75:33+31:23
28Aleš ZupanOK Polaris 78:43+34:33
29Martin GasserSCM 79:28+35:18
30Dušan SmoleOK Polaris 81:15+37:05
31Karlo GobecVihor 82:10+38:00
32Georg PregartnerOLGDK 83:21+39:11
33Roland BernerSSV H.-N. 83:37+39:27
34Ettore ZeniPanda O Vals. 84:05+39:55
35Massimo MoscaOr30Ottobre 84:19+40:09
36Mátyás PaskujOFF 90:39+46:29
37Ivan BoyadzhievMOK 90:42+46:32
38Vladimír BuřtECZT 96:39+52:29
39Andrej KorelcOK Komenda 97:47+53:37
40Franz ChiusoleSCM 101:30+57:20
41Roman VolčičOK Tivoli 109:02+64:52
42Ronald PoulissenMOT NL 110:29+66:19
Walter BrabekOCFF DNS--:--
Marco BrandoleseEREBUS VICENZA DNS--:--
Jurjen BlokzijlMOT NL DNS--:--

M60 (5.24km / 150m / KT)

1Martin Sacherkilroy 47:16
2Roland Arbternfwien 48:35+01:19
3Árpád TőkésTRS 50:17+03:01
4Richard Zeiner-GundersenAbO 50:41+03:25
5Josef PolsterHSV Spittal 53:26+06:10
6Jaromír ŠrámekKVS Šumperk 53:40+06:24
7József VargaOSC 56:48+09:32
8Herwig ProskeOCFF 56:55+09:39
9Ferenc SzlatényiOSC 58:12+10:56
10Joachim FriessnigOCFF 58:47+11:31
11Josef ZapletalNF Wien - Orienteering-Team 62:21+15:05
12Jiří UrválekTBM 62:41+15:25
13Georg BillrothOrK 65:11+17:55
14Knut EngenAller Travel 70:23+23:07
15Erik SlettumAller Travel 70:45+23:29
16Zdeněk BlablaECZT 72:54+25:38
17Erik HaugenAller Travel 76:10+28:54
18Horst MayerSSV H.-N. 76:54+29:38
19Mauro ClementeGAJA Orienteering 78:34+31:18
20Dario ŠtambukOK MERZ CRO 80:13+32:57
21Cesare TarabocchiaOK Azimut 80:57+33:41
22Arne HeikoopHOC93 82:02+34:46
23Lino OrlerUS Primiero Orienteering 96:10+48:54
24Rafael SandaljJAP 135:51+88:35
25Franz BrucknerHSV-P 147:01+99:45
Jens KastenssonVSAO DNS--:--
Klaus BütikoferOL Regio Burgdorf DNS--:--

M65 (4.16km / 130m / KT)

1Bjorn GrindeAller Travel 44:26
2Ola BroxAller Travel 45:19+00:53
3Christian BilandOLG CO 47:00+02:34
4Martin ŠkorpilJiskra Gorice 47:13+02:47
5Bernard PeissardSKOG 47:22+02:56
6Pavel BehounOK99 49:48+05:22
7Arnfinn PedersenAller Travel 50:25+05:59
8Bernt JohanssonOC München 51:55+07:29
9Stanko ČuferPD Ajdovščina 52:27+08:01
10Dénes KerényiHSE 52:33+08:07
11Are EriksenAller Travel 53:15+08:49
12Vladimir JohnECZT 56:37+12:11
13Gerrit Riet, van deMaksimir 58:24+13:58
14Kristian LeonhardtOCFF 59:32+15:06
15Ivo KetePD Ajdovščina 60:54+16:28
16Frederic Genevoisnfwien 62:01+17:35
17Eugen KainrathHSV-P 62:12+17:46
18Stefano ZonatoOLG Regensburg 64:01+19:35
19Robert MayrhoferOII 64:43+20:17
20Charles NelsonOK Azimut 69:01+24:35
21Jan IvanssonOC München 69:21+24:55
22Sjur GjestvangAller Travel 70:54+26:28
23Franz GremmelHSV-P 74:12+29:46
24Franz HartingerLAC 76:29+32:03
25Vlado SedejOK Azimut 77:54+33:28
26Janko LapajneOK Azimut 79:20+34:54
27Jan SveenAller Travel 80:13+35:47
28Jiri GawelECZT 85:51+41:25
29Zdenko PavličOK Azimut 91:10+46:44
30Franz MagesSSV H.-N. 93:19+48:53
Ralf OlanderKimito SF DNS--:--
Marten LindorsKimito SF DNS--:--
Tor SolbergseterAller Travel DNS--:--

M70 (3.74km / 110m / KT)

1Mikko SaniHU-46 43:33
2Jenő TóthPVM 45:24+01:51
3Helge RevhaugAller Travel 48:10+04:37
4Franz WyssOLregioolten 48:28+04:55
5Giorgio BernasconiSCOM 49:59+06:26
6Wolfgang GermNF Kühnsdorf 51:01+07:28
7Otto VenhauerOLCU Viktring 51:10+07:37
8Leif BillingsoAller Travel 53:00+09:27
9Ludwig GenderjahnOLV Ost 57:31+13:58
10Kurt HuberSPOBO 62:28+18:55
11Michael FrenzelOLV Ost 64:44+21:11
12Josef Grafomaha 67:22+23:49
13István FluckPVM 68:18+24:45
14Günther PrommerNF Brückl 72:19+28:46
15Robert Benedekomaha 72:49+29:16
16Corrado MiniottiCRAL GTT 86:09+42:36
17Jaroslav HavlíkSJC 87:58+44:25
18Wilhelm Grabenhoferomaha 109:32+65:59
19Giuliano MichelottiArco di carta 113:59+70:26
Goran ErikssonKimito SF DNS--:--
Srečo PirmanŠOK DNS--:--
Georgy MacSwanOLA TSV Deggendorf DNS--:--
Paul ZiermannHSV-P MP--:--

OPEN (5.94km / 180m / KT)

1Stefano CollodetFriuli MTB 63:27
2Korinna TóthSDS 69:09+05:42
3Conci AlessandroOr. Crea Rossa 75:49+12:22
4Veronika DaňkováECZT 78:07+14:40
5Roland RochOCFF 85:22+21:55
6Maurizio MarussigFriuli MTB 87:03+23:36
7Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 89:02+25:35
8Réka DalosTTE 92:40+29:13
9Luca FontanotPunto K 94:40+31:13
10Marta CanalFriuli MTB 96:03+32:36
11Margareta PavličGAJA Orienteering 102:05+38:38
12Helmut GrassingerK. E. I. N. E. R. 103:23+39:56
13Stefano SossiOr30Ottobre 106:44+43:17
14Enrico SossiOr30Ottobre 108:51+45:24
15Klara DouskovaTBM 109:02+45:35
16Mátyás PavlovicsPVSK 111:29+48:02
17Zdeněk OlexaECZT 115:52+52:25
18Gianfranco SiegaGAJA Orienteering 130:09+66:42
19Marlies BergerBerger-C 131:48+68:21
20Barbora VečeřováKVS Šumperk 151:30+88:03
21Jan FaltaKVS Šumperk 157:04+93:37
22Hans Jörg BerrLAC 162:54+99:27
Elisabetta TadinaORIENTEERING TRIESTE DNS--:--
Dragan KrivičićOKPT MP--:--
Giuseppe SpecognaFriuli MTB DNS--:--
Janez ŠumečkiOK Tivoli DNS--:--
Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE DNF--:--
Elena MargioreORIENTEERING TRIESTE MP--:--
Marco DorigoPunto K DNS--:--
Jan DresslerECZT DNS--:--
Christina TeichmannSUSO MP--:--
Martin TeichmannSUSO MP--:--
Inessa CherniavskyOC München DNS--:--
Julian TorgglerSUSO MP--:--
Kateřina TylováKVS Šumperk MP--:--
Boško KrivičičOKPT DNF--:--

W10 (1.83km / 60m / KT)

1Katarina KremžarOK Komenda 22:27
2Viktorie DaňkováECZT 25:07+02:40
3Zuzana RůžičkováKVS Šumperk 25:23+02:56
4Timeja PrezeljOK Azimut 30:01+07:34
5Lucie PtackovaTBM 35:41+13:14
6Mira VeitsbergerOCFF 46:48+24:21
7Inga MarkovičOK SG 55:12+32:45
8Manca PahorOK Komenda 58:44+36:17
9Gaia CiprianiPanda O Vals. 68:08+45:41
10Daniela DouskovaTBM 117:17+94:50
Špela MlakarOK Azimut DNF--:--
Ida Antonija RajOK SG DNF--:--

W12 (2.3km / 75m / KT)

1Kamila BeránkováZBM 19:17
2Nika ErženOK Azimut 19:48+00:31
3Anna TomaskovaSCM HO 22:11+02:54
4Viktorie EliášováTBM 22:17+03:00
5Klára JaníkováZBM 23:13+03:56
6Lili Ivana RajOK SG 26:21+07:04
7Anna Skernnfwien 27:14+07:57
8Teja ŠucOK Komenda 28:23+09:06
9Thea CoufalováZBM 28:34+09:17
10Anna UrválkováTBM 30:49+11:32
11Julija BizjakOK Azimut 33:15+13:58
12Cleo Macholdnfwien 34:15+14:58
13Alvina VenhauerOLCU Viktring 37:03+17:46
14Leila Ema PoženelOK Komenda 39:12+19:55
15Annina Urbaneknfwien 40:20+21:03
16Brina GantarOK Azimut 51:18+32:01
17Mija MarjanovičPD Ajdovščina 77:09+57:52
18Sofija JerkičPD Ajdovščina 93:06+73:49
19Emma MarxSUSO 103:07+83:50
20Nora TandlSUSO 124:55+105:38
Matilda Buscheknfwien DNS--:--
Tinkara CankarŠOK DNF--:--
Mia FeltrinPD Ajdovščina DNS--:--
Lilly PrüggerSUSO MP--:--

W14 (3.68km / 85m / KT)

1Eva MarkováZBM 30:08
2Johana ČechováTBM 33:55+03:47
3Sara Szakal-biroBIM 39:24+09:16
4Ema Pika RajOK SG 39:50+09:42
5Julie PtackovaTBM 39:52+09:44
6Barbora StryckovaPBM 40:46+10:38
7Mika Asenbauernfwien 46:46+16:38
8Ajda JarcOK Komenda 47:23+17:15
9Oliwia HetnarORIENTPARK 47:48+17:40
10Alessia DIncauUS Primiero Orienteering 48:21+18:13
11Sona Asenbauernfwien 50:56+20:48
12Elena BartonovaFenri 51:32+21:24
13Eva MonsbergerSUSO 53:02+22:54
14Rea CoufalováZBM 64:49+34:41
15Lada SobotkováVjČ + ŤAP 72:20+42:12
16Klara MahkovecPD Ajdovščina 75:20+45:12
17Maria Becknfwien 84:37+54:29
18Sara KerševanPD Ajdovščina 90:28+60:20
19Katja BergerBerger-C 106:42+76:34

W16 (4.02km / 125m / KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 34:02
2Doubravka ProchazkovaPBM 34:50+00:48
3Nea ErženOK Azimut 38:13+04:11
4Neža ObidOK Azimut 38:30+04:28
5Karolína RychláAOP 39:33+05:31
6Camilla AigmuellerSUSO 40:21+06:19
7Lenka JílkováAOP 42:13+08:11
8Pola NiessnerWKS Wawel Kraków 42:27+08:25
9Laura VenhauerOLCU Viktring 42:35+08:33
10Tereza KendrovaPBM 42:49+08:47
11Helena BurdovaSCM HO 43:07+09:05
12Barbora StaraFenri 47:22+13:20
13Brina KölnerOK Komenda 48:19+14:17
14Špela MajdičOK Azimut 51:11+17:09
15Paola RakoVihor 51:39+17:37
16Jana MočnikOK Azimut 51:45+17:43
17Tereza MěšťanováVjČ + ŤAP 52:25+18:23
18Barbora DracovaSCM HO 52:51+18:49
19Eva FriedlHSV-P 54:46+20:44
20Nikolina UgrinOK Tivoli 55:05+21:03
21Tereza KubanovaTBM 57:30+23:28
22Tinka FerencOK Tivoli 59:53+25:51
23Charlotte BrischnikSUSO 68:40+34:38
24Maddalena GaioUS Primiero Orienteering 70:07+36:05
25Eva HiklováZBM 76:58+42:56
26Karolína StrykováKVS Šumperk 81:02+47:00
27Katharina Meizernfwien 84:28+50:26
28Mojca KuncOK Tivoli 107:53+73:51
Marie SanakovaSCM HO DNS--:--
Taken +-1:58
Lisa RivettaSemiperdo DNS--:--
Kája CetlováAOP DNS--:--

W18 (5.46km / 170m / KT)

1Janka MikesMOM 47:28
2Bodza GerzsényiMOM 50:21+02:53
3Iris Aurora PecorariSemiperdo 51:41+04:13
4Flora AigmuellerSUSO 52:30+05:02
5Nastja FerlugaGAJA Orienteering 56:57+09:29
6Barbora HolasováAOP 58:42+11:14
7Zdenka Petra ŠtambukOK MERZ CRO 61:03+13:35
8Helene ScheiklOCFF 62:09+14:41
9Klára PočtováVjČ + ŤAP 66:27+18:59
10Majda CetlováAOP 68:38+21:10
11Lenka MikováTBM 69:01+21:33
12Katharina PerlOCFF 71:28+24:00
13Karin PustOK Komenda 75:11+27:43
14Jana PazderníkováVjČ + ŤAP 76:52+29:24
15Karolína KlechováAOP 77:46+30:18
16Anna VenusováSCM HO 77:47+30:19
17Hanna PułczyńskaWKS Wawel Kraków 79:47+32:19
18Julie ŠánováKVS Šumperk 80:47+33:19
19Marie MüllerováKVS Šumperk 86:43+39:15
20Neža GnezdaOK Azimut 87:10+39:42
21Verca BlazkovaSJH 93:55+46:27
22Ira MarekovićVihor 140:11+92:43
23Marta NikolićVihor 160:15+112:47
24Kimi Maria GobecVihor 175:17+127:49
Anja StudenOK Polaris DNS--:--
Stella CigniniPunto K DNF--:--
Lana MohoričOK Azimut DNS--:--
Theresa MonsbergerSUSO DNS--:--
Vita MalusOK Komenda MP--:--

W20 (6.89km / 200m / KT)

1Emma BednarikovaPBM 76:50
2Katka BlazkovaSJH 79:10+02:20
3Szilvia NagySDS 84:13+07:23
4Karolina HovorakovaPBM 91:45+14:55
5Lucie ŠafaříkováVjČ + ŤAP 103:07+26:17
6Fruzsina MagSDS 107:36+30:46
7Bára PachmannováAOP 108:36+31:46
8Judit KézdyMOM 111:48+34:58

W21A (6.89km / 200m / KT)

1Csilla GárdonyiMOM 67:41
2Borbála KézdyMOM 79:20+11:39
3Kateřina JanovskáPGP 85:40+17:59
4Nikola ZlámalováSJC 85:52+18:11
5Lisa PacherSUSO 87:55+20:14
6Lena StrombergerBerger-C 88:26+20:45
7Agnes ScheiklOCFF 91:35+23:54
8Soňa BeržinskáECZT 92:01+24:20
9Alessandra ArrigoniPolbes 94:35+26:54
10Jana Kolaja EhlerováVLI 96:45+29:04
11Hannah KalcherHSV-P 100:28+32:47
12Hannah Hoffmannomaha 101:49+34:08
13Linda EngenAller Travel 103:28+35:47
14Brina FoškiOK Polaris 111:29+43:48
15Marta ScapinGalilei 111:55+44:14
16Magdalena StandhartingerSUSO 119:40+51:59
17Lenka KrizovaTTR 122:15+54:34
18Stine AustadAller Travel 128:31+60:50
19Anna PangrácováCSNS 132:42+65:01
20Chiara CaglioPolbes 133:07+65:26
Ana ŠalamunOK Polaris MP--:--
Lada Peksova DNF--:--
Melania TinelliGalilei DNS--:--
Ingrid MutterTRS DNF--:--
Magdalena KalcherHSV-P MP--:--

W21B (3.68km / 85m / KT)

1Zuzana HrabánkováTHR 39:07
2Julija FerencOK Tivoli 42:36+03:29
3Jedert JevševarOK Brežice 43:52+04:45
4Doris WimmerBerger-C 45:24+06:17
5Machteld Hoeven vdMOT NL 49:54+10:47
6Marie KalcherHSV-P 50:07+11:00
7Urša ŠtanfelOK Azimut 51:06+11:59
8Ajda LampeOK Komenda 51:46+12:39
9Delilah PregartnerOLGDK 53:17+14:10
10Radka HabigerováKVS Šumperk 53:33+14:26
11Jelena LesjakJAP 55:06+15:59
12Victoria Obermüllernfl 55:07+16:00
13Anna Austad SveenAller Travel 58:54+19:47
14Karin VoglSV Mietraching 59:25+20:18
15Katarina SedejOK Azimut 71:46+32:39
16Elena Gombač ŠucOK Komenda 72:53+33:46
17Helga SeeberSCM 73:05+33:58
18Bernadette KalcherHSV-P 73:08+34:01
19Laura SladekSUSO 73:48+34:41
20Maja IsteničOK Azimut 74:35+35:28
21Maria Zöblnfl 75:25+36:18
22Darja Gorjup PoženelOK Komenda 77:15+38:08
23Tina TušarOK Azimut 78:24+39:17
24Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice 83:01+43:54
25Jasmine AuerLAC 97:06+57:59
26Natalia Macholdnfwien 100:34+61:27
27Izabel PeternelOK Komenda 102:02+62:55
28Nina VeitsbergerOCFF 102:57+63:50
29Maja UgrinOK Tivoli 104:36+65:29
30Nataša BogatajOK Azimut 106:20+67:13
31Cristiana DonaggioPunto K 117:07+78:00
32Marta MalusOK Komenda 135:03+95:56
33Aleksandra MiličevićVihor 155:41+116:34
34Klavdija PrezeljOK Azimut 163:43+124:36
Maja ObidOK Azimut MP--:--
Kerstin HolzerSUSO MP--:--
Tina HudaxOCFF DNS--:--

W21E (8.35km / 270m / KT)

1Adéla FinstrlováZBM 68:46
2Katja BabičOK Komenda 70:53+02:07
3Gabriela ŠimůnkováVjČ + ŤAP 76:30+07:44
4Viktória MagSDS 78:47+10:01
5Barbora SmolkováVjČ + ŤAP 79:57+11:11
6Aneta VozdováKVS Šumperk 82:48+14:02
7Polona JezeršekOK Komenda 83:21+14:35
8Ema MarkováAOP 83:59+15:13
9Eneja OstermanOK Polaris 84:21+15:35
10Anna PradelUS Primiero Orienteering 84:44+15:58
11Liesbeth Van De VeldeBMOT 85:40+16:54
12Oleksandra ParkhomenkoOLV Landshut 86:12+17:26
13Susanna TervoRR 89:47+21:01
14Ana Pia PogačarOK Komenda 89:53+21:07
15Maria Chiara CrippaPolbes 90:02+21:16
16Aurelia ParisEFM CO 91:08+22:22
17Šárka VaníkováKVS Šumperk 91:35+22:49
18Mira ScheirBMOT 92:47+24:01
19Arianna PatiniSemiperdo 93:38+24:52
20Maddalena De BiasiOrTarzo 101:49+33:03
21Mirja PavićJAP 102:11+33:25
22Patou EstelleEFM CO 103:18+34:32
23Véronique De BrieyBMOT 103:31+34:45
24Nika RavnikarOK Komenda 104:25+35:39
25Aurélie DeschepperBMOT 105:20+36:34
26Deja RazpetOK Azimut 108:31+39:45
27Teja TušarOK Azimut 109:56+41:10
28Nika PoljanšekOK Azimut 113:09+44:23
29Zala Serženta SeljakOK Azimut 113:54+45:08
30Lidija BenigarKamniški OK 131:26+62:40
31Maria ZebeleEREBUS VICENZA 149:53+81:07
Blandine EhrlOC München DNS--:--
Małgorzata PachnikORIENTPARK DNS--:--
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK MP--:--
Viktoria KnauderSUSO MP--:--
Natalia HiklovaZBM DNS--:--
Monika RavnikarOK Komenda DNS--:--

W35 (5.94km / 180m / KT)

1Christine KirchlechnerSCM 50:34
2Eva MulíčkováABM 65:08+14:34
3Veronika PtackovaTBM 66:56+16:22
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 67:58+17:24
5Clizia ZambiasiSemiperdo 69:26+18:52
6Barbora StachoňováECZT 69:27+18:53
7Karin LeonhardtOCFF 70:31+19:57
8Andrea Müllerlaufwerk 71:17+20:43
9Anica HribarOK Brežice 74:57+24:23
10Tina MočnikOK Komenda 75:03+24:29
11Ana BeblekJEL 78:00+27:26
12Alice KozumplíkováECZT 79:04+28:30
13Ana PlavčakŠOK 85:59+35:25
14Barbara KmetecKamniški OK 86:44+36:10
15Tina ZagorcKamniški OK 87:31+36:57
16Barbara GiuganinoCO2 88:48+38:14
17Petja BalažičOK SG 94:57+44:23
18Irena Hacin KölnerOK Komenda 96:40+46:06
19Nastja RajOK SG 99:56+49:22
20Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 104:15+53:41
21Nadia MontibellerPanda O Vals. 107:39+57:05
22Damjana GantarOK Azimut 123:42+73:08

W40 (5.43km / 165m / KT)

1Mojca FoškiOK Polaris 79:06
2Irene Greiner-LöschniggSUSO 82:05+02:59
3Nicole OchenbauerHSV WN 82:43+03:37
4Nikolett LadaBIM 82:50+03:44
5Sabina RakoVihor 86:26+07:20
6Květa DohnalováZBM 87:19+08:13
7Maja Blejec 125:54+46:48
Alena FinstrlováZBM DNS--:--
Lea BiasuttiPunto K MP--:--

W45 (5.43km / 165m / KT)

1Marina Skernnfwien 60:41
2Silvia ChupekovaSlavia ZU Zilina 60:45+00:04
3Sonja LesjakJAP 66:59+06:18
4Judit AllwingerLAC 67:50+07:09
5Jana KubanovaTBM 69:07+08:26
6Petra JanovskáPGP 73:46+13:05
7Tünde AllwingerLAC 76:00+15:19
8Martina Bedeković TankovićJEL 77:17+16:36
9Marcela ČechováTBM 79:48+19:07
10Martina AigmuellerSUSO 85:04+24:23
11Susanne Friedl-SteinerHSV-P 85:30+24:49
12Fruzsina BiroBIM 87:26+26:45
13Matyasne Erzsebet PaskujOFF 87:34+26:53
14Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 88:11+27:30
15Alenka Vuga SeljakOK Komenda 89:08+28:27
16Sabina Seražin KorperJEL 92:55+32:14
17Iva MikováTBM 96:23+35:42
18Lenka SobotkováVjČ + ŤAP 98:55+38:14
19Petra StojanOK Komenda 99:11+38:30
20Gertraud HolzerSUSO 101:54+41:13
21Antonija OrlićBJE 104:55+44:14
22Saša ŽižekOK Azimut 105:21+44:40
23Lenka ZajickovaTBM 114:08+53:27
24Marketa BlazkovaSJH 126:19+65:38
25Marjanca PoljanšekOK Azimut 130:29+69:48
26Alenka ŠkarabotOK Polaris 166:58+106:17
27Darja VodlanOK Polaris 184:58+124:17
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen DNS--:--
Maja ProsenOK Komenda DNF--:--

W50 (5.24km / 150m / KT)

1Claudia Boneknfwien 61:45
2Hedi BergerBerger-C 62:16+00:31
3Kristyna SkyvovaSCM HO 69:09+07:24
4Ingrid AdenstedtOrK 71:26+09:41
5Judit FuzyOSC 77:47+16:02
6Gudrun EschlboeckNF Linz 79:32+17:47
7Guni PalmeOrK 83:04+21:19
8Teresa BugajWKS Wawel Kraków 85:19+23:34
9Christiane GeigerOLA TSV Deggendorf 85:54+24:09
10Hana BurianBEAC 87:23+25:38
11Anne-grete AustadAller Travel 101:38+39:53
12Neda GobecVihor 105:24+43:39
13Anne-Marie DelangheBMOT 107:25+45:40
14Christine Calvetnfwien 110:07+48:22
Michaela EgarterOCFF DNS--:--
Barbara Kastnernfwien DNS--:--

W55 (5.24km / 150m / KT)

1Johanna PurrerOLG CO 63:37
2Vera Arbternfwien 65:40+02:03
3Dunja Riet, van deMaksimir 69:27+05:50
4Katja Gassnernfwien 71:09+07:32
5Gislind BergerBerger-C 72:14+08:37
6Veslemoy SolbergKIL 74:04+10:27
7Lill-Ann TorpSandefjord OK 76:41+13:04
8Trine Marit Justad RaaenAbO 94:07+30:30
9Angelika OswaldHSV-P 103:02+39:25
10Eva BrabekOCFF 126:32+62:55
11Dóra TeoOSC 162:42+99:05
12Brigitte MagetOLGDK 172:19+108:42
Cristina RuiniPunto K DNS--:--

W60 (4.16km / 130m / KT)

1Kati CejkaSKOG 50:10
2Tuula SaniHU-46 58:51+08:41
3Francesca GuaratoEREBUS VICENZA 77:22+27:12
4Luise OswaldHSV-P 78:59+28:49
5Silvia SeidlOLA TSV Deggendorf 83:48+33:38
6Gertraud Von LeonSCM 96:45+46:35
7Turid Ragna GiilAller Travel 100:37+50:27
8Sabine Hilbertnfwien 100:50+50:40
9Aletta BiróBIM 102:16+52:06
10Elisabeth SteinlechnerOCFF 108:50+58:40
Lotta KastenssonVSAO DNS--:--

W65 (3.74km / 110m / KT)

1Margrete JorandliAller Travel 50:44
2Jirina BehounovaOK99 54:56+04:12
3Ágota MuzsnaiHSE 61:13+10:29
4Anne SorumAller Travel 61:46+11:02
5Mona Bugge HaugAller Travel 64:03+13:19
6Bea ArnSCOM 68:30+17:46
7Éva MezőPVM 79:06+28:22
8Gertraud LeonhardtOCFF 79:44+29:00
9Anne Lise AndreassenSandefjord OK 86:58+36:14
Ursula RoslöfKimito SF DNS--:--

W70 (3.74km / 110m / KT)

1Martha PrommerNF Brückl 67:47
2Anne BrearleyUWCAd 71:20+03:33
3Silvia BaumannOLZ 78:06+10:19
Rita MargairaCUS TORINO MP--:--
Licia KalcichPolbes MP--:--
Dietlinde VenhauerOLCU Viktring DNF--:--