Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL3 - dolga

DROT, Preserje, 29. 5. 2021

M10 (1.39km / 90m / 6KT)

1Lenart AndrejcOK SG 21:22
2Aljoša Bačnar TušarOK Azimut 22:17+00:55
3Val JarcOK Komenda 25:24+04:02
4Tin ŠucOK Komenda 57:38+36:16
Anze ObidOK Azimut MP+ --:--

M12 (2km / 150m / 7KT)

1Anže KölnerOK Komenda 20:06
2Drejc MalusOK Komenda 21:37+01:31
3Lovro NagyOK Polaris 25:12+05:06
4Rok SedejOK Azimut 26:09+06:03
5Enej ŠucOK Komenda 27:17+07:11
6Andraž MiheljakOK SG 43:09+23:03

M14 (2.94km / 160m / 7KT)

1Rok BogatajOK Azimut 35:09
2David SedejOK Azimut 45:50+10:41
3Ožbej MalusOK Komenda 49:54+14:45
4Borut GantarOK Azimut 49:58+14:49
5Jan CokanOK Komenda 55:43+20:34
6Jaka SeljakOK Komenda 68:35+33:26
7Florijan KremžarOK Komenda 82:42+47:33
Oskar FoškiOK Polaris MP+ --:--

M16 (5.34km / 290m / 12KT)

1Luka SeljakOK Komenda 62:34

M18 (5.34km / 290m / 12KT)

2Oto AllwngerMOK 67:37
3Martin JevševarOK Brežice 84:59+17:22

M16 (5.34km / 290m / 12KT)

4Primož GantarOK Azimut 102:20

M18 (5.34km / 290m / 12KT)

5Timotej HribarOK Brežice 134:13
Enej SmoleOK Polaris DNF+ --:--

M16 (5.34km / 290m / 12KT)

Nejc TurkOK Komenda DNS+ --:--

M21A (6.7km / 350m / 14KT)

1Vid BogovičOK Brežice 70:25
2Tomaž PustOK Komenda 91:07+20:42
3Valentin ErženOK Azimut 95:09+24:44
4Uroš CankarŠOK 96:19+25:54
5Marko ObidOK Azimut 102:33+32:08
6Elio GoljaOK Polaris 108:05+37:40
7Aljaž ČerneOK Tivoli 126:47+56:22
8Matej ČerinOK Tivoli 170:17+99:52

M21B (4.61km / 210m / 11KT)

1Klemen KendaOK Azimut 63:37
2Simon KurinčičOK Komenda 63:47+00:10
3Timotej ŠucOK Komenda 70:33+06:56
4Kristjan GantarOK Azimut 78:35+14:58
5Franc MalusOK Komenda 93:55+30:18

M21E (10.69km / 530m / 23KT)

1Simon StanonikOK Azimut 88:59
2Peter TušarOK Azimut 90:28+01:29
3Mark BogatajOK Azimut 91:04+02:05
4Matic BlažOK Komenda 100:47+11:48
5Jure ZmrzlikarOK Komenda 107:11+18:12
Jaka PišljarOK Polaris MP+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut MP+ --:--

M35 (6.35km / 340m / 13KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 61:00
2Rajko KračunKamniški OK 63:49+02:49
3Igor GavrilovOK Komenda 71:34+10:34
4Bojan JevševarOK Brežice 77:02+16:02
5Janko BačnarOK Azimut 77:14+16:14
6Dušan PetrovičOK Polaris 81:11+20:11
7Tomaž KremžarOK Komenda 88:10+27:10
8Matej SedejOK Azimut 91:46+30:46
9Natan OstermanOK Polaris 104:32+43:32
10Igor BončinaOK Slovenske Konjice 114:30+53:30
11David AndrejcOK SG 126:14+65:14
12Tomaž PritržnikOK SG 142:45+81:45
Sergey ChurkinOK Komenda MP+ --:--
Boris BaumanMOK DNS+ --:--

M45 (5.34km / 290m / 12KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 52:58
2Herwig AllwingerMOK 65:19+12:21
3Miha ŠkarabotOK Polaris 67:42+14:44
4Bruno ScherrHSV Spittal 68:23+15:25
5Gregor RajOK SG 76:39+23:41
6Robert KuncOK Tivoli 76:58+24:00
7Marko DudicOK SG 79:19+26:21
8Valter FoškiOK Polaris 79:48+26:50
9Gregor ZupanOK Komenda 83:33+30:35
10Stanislav KustecMOK 83:36+30:38
11Gregor PavličGAJA Orienteering 88:20+35:22
12Jožko JazbarOK Azimut 88:39+35:41
13Primož SavinšekOK Polaris 89:04+36:06
14Franz GuselHSV Spittal 107:59+55:01
15Boris ErženŠOK 108:04+55:06
16Robert BenkoOK Polaris 108:14+55:16
Andrej CimermanOK Polaris MP+ --:--

M55 (4.61km / 210m / 11KT)

1Aleš BorštnikOK Tivoli 73:01
2Marijan LebanOK Azimut 79:34+06:33
3Aleš ČerinOK Tivoli 88:58+15:57
4Dušan SmoleOK Polaris 89:09+16:08
5Ivan BoyadzhievMOK 101:16+28:15
Silvij MočnikOK Azimut DNS+ --:--

M65 (4.61km / 210m / 11KT)

1Janko LapajneOK Azimut 102:55
2Zdenko PavličGAJA Orienteering 136:46+33:51

OPEN Studenti (2.98km / 160m / 7KT)

1Mark Kos54:29
2Gašper Veligošek54:33+00:04
3Neža GnezdaOK Azimut 55:43+01:14
4Matjaž Jarh85:47+31:18
5Jan Šuša86:03+31:34
6Gašper Munda90:46+36:17
7Gašper Turšič90:52+36:23
8Kaja Jeretina97:57+43:28
9Blaž Kobačič97:58+43:29
10Jan Miložič100:05+45:36
11Rok Sterle100:08+45:39
12Urban Gnilšek104:08+49:39
12Emanuel Sodin104:08+49:39
14Nika Boštjančič106:31+52:02
15Manca Bavdek106:47+52:18
16Dejan Hladnik108:42+54:13
17Ilija Avramoski108:48+54:19
18Staška Udvanc111:45+57:16
19Lea Brzelak111:53+57:24
20Samo Modic112:01+57:32
20Anže Čuk112:01+57:32
22Lara Lavrič112:48+58:19
23Sara Matjačić113:21+58:52
24Jaka Čas115:10+60:41
25Martin Boc115:24+60:55
26Karin Ahčin120:17+65:48
27Neža Čuk120:20+65:51
28Klara Govedič122:17+67:48
29Ema Hunjet126:34+72:05
30Zala Hoblaj126:35+72:06
Nik RantahDNS+ --:--
Marko IrgoličDNS+ --:--
Tine FerkDNS+ --:--

Ž10 (1.39km / 90m / 6KT)

1Jerca KurinčičOK Komenda 18:15
2Mija JerajOK Komenda 20:42+02:27
3Teja ŠucOK Komenda 33:35+15:20
4Marja NagyOK Polaris 63:54+45:39
Ida Antonija RajOK SG DNS+ --:--

Ž12 (2km / 150m / 7KT)

1Ajda JerajOK Komenda 27:29
2Lili Ivana RajOK SG 30:19+02:50
3Ajda JarcOK Komenda 30:28+02:59
4Nika ErženOK Azimut 30:41+03:12
5Brina GantarOK Azimut 32:36+05:07

Ž14 (2.94km / 160m / 7KT)

1Nea ErženOK Azimut 34:11
2Neža ObidOK Azimut 38:21+04:10
3Brina KölnerOK Komenda 46:10+11:59
4Špela MajdičOK Azimut 50:44+16:33
5Jana MočnikOK Azimut 59:03+24:52
6Ema Pika RajOK SG 71:05+36:54

Ž18 (5.34km / 290m / 12KT)

1Teja TušarOK Azimut 76:44
2Nika RavnikarOK Komenda 87:18+10:34

Ž16 (5.34km / 290m / 12KT)

3Vita MalusOK Komenda 89:34

Ž18 (5.34km / 290m / 12KT)

4Manja LebanOK Azimut 105:42
5Pia BogatajOK Azimut 115:40+09:58
Anja ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Karin PustOK Komenda MP+ --:--

Ž21B (3.25km / 180m / 8KT)

1Ajda LampeOK Komenda 80:20
2Neža SlugaOK Polaris 83:39+03:19
3Elena Gombač ŠucOK Komenda 91:28+11:08
4Spela BogatajOK Komenda 94:21+14:01
5Maja IsteničOK Azimut 94:39+14:19
6Maja ObidOK Azimut 102:40+22:20
7Katarina SedejOK Azimut 106:25+26:05
8Jedert JevševarOK Brežice 115:33+35:13
9Damjana GantarOK Azimut 150:37+70:17
10Marta MalusOK Komenda 154:04+73:44

Ž21E (6.35km / 340m / 13KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 70:42
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 74:03+03:21
3Nuša JeramOK Azimut 81:45+11:03
4Deja RazpetOK Azimut 85:22+14:40
5Zala ZavrlOK Komenda 89:41+18:59
6Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 91:19+20:37
7Tajda FoškiOK Polaris 97:47+27:05
8Monika RavnikarOK Komenda 109:45+39:03
Polona JezeršekOK Komenda MP+ --:--
Barbara KmetecKamniški OK DNS+ --:--

Ž35 (4.61km / 210m / 11KT)

1Anica HribarOK Brežice 76:04
2Mojca FoškiOK Polaris 84:06+08:02
3Ana PlavčakŠOK 90:34+14:30
4Nastja RajOK SG 90:54+14:50
5Tina ZagorcKamniški OK 97:27+21:23
6Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 106:06+30:02
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 115:00+38:56
8Margareta PavličGAJA Orienteering 116:12+40:08
9Petra ParadižOK Komenda 117:06+41:02
Tina MočnikOK Komenda DNS+ --:--

Ž45 (3.25km / 180m / 8KT)

1Saša ŽižekOK Azimut 77:37
2Petra StojanOK Komenda 89:08+11:31
3Romana ZupanOK Komenda 105:14+27:37
4Tanja MezgaOK SG 111:32+33:55
5Darja VodlanOK Polaris 139:41+62:04
6Alenka ŠkarabotOK Polaris 144:56+67:19