Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OrangeCup - SOL4 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Vranja Peč, 4. 9. 2021

BEGINNERS (1.51km / 45m / 9KT)

1Lara ZupanOK Komenda 47:42
Matic Bevčar MP+ --:--
Mitja Šavs MP+ --:--
Luka Šket MP+ --:--
Maja UgrinOK Tivoli DNS+ --:--

KIDS (1.51km / 40m / 9KT)

1Neža JarcOK Komenda 18:14
2Inga MarkovičOK SG 20:32+02:18
3Ida Antonija RajOK SG 20:38+02:24
4Vianez BončinaOK Slovenske Konjice 22:43+04:29
5Izabela ErženŠOK 22:45+04:31
6Jošt Kropivšek 47:27+29:13
Žiga SedejOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-1:46
Nino Gaber RajOK SG MP+ --:--
Vacant +-1:46

M10 (1.51km / 40m / 9KT)

1Val JarcOK Komenda 10:53
2Lenart AndrejcOK SG 22:38+11:45
3Aljoša Bačnar TušarOK Azimut 26:51+15:58
4Jurij Florjančič 42:01+31:08
5Tejo Gaber RajOK SG 44:50+33:57
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Anže ObidOK Azimut DNS+ --:--

M12 (1.51km / 45m / 9KT)

1Anže KölnerOK Komenda 15:38
2Rok SedejOK Azimut 25:52+10:14
3Enej ŠucOK Komenda 28:24+12:46
4Jakob KurinčičOK Komenda 31:50+16:12
5Drejc MalusOK Komenda 32:10+16:32
6Beno BizjakOK Azimut 60:12+44:34
Martin FerencOK Tivoli DNS+ --:--
Vacant +-1:22

M14 (2.47km / 100m / 13KT)

1Božo BizjakOK Azimut 32:51
2Rok BogatajOK Azimut 33:21+00:30
3Jan CokanOK Komenda 38:40+05:49
4David SedejOK Azimut 45:23+12:32
5Ožbej MalusOK Komenda 47:50+14:59
6Jaka SeljakOK Komenda 48:31+15:40
7Borut GantarOK Azimut 51:35+18:44
8Florijan KremžarOK Komenda 67:20+34:29
Oskar FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Vacant +-1:09

M16 (3.38km / 150m / 17KT)

1Luka SeljakOK Komenda 30:54
2Nejc TurkOK Komenda 33:14+02:20
3Primož GantarOK Azimut 46:35+15:41
4Tilen ZupanOK Komenda 62:17+31:23
Vacant +-1:06

M18 (3.71km / 165m / 17KT)

1Natan Maj PoženelOK Komenda 44:56
2Martin JevševarOK Brežice 46:16+01:20
3Matevž KuncOK Tivoli 58:36+13:40
Vacant +-1:04

M21A (3.71km / 165m / 17KT)

1Valentin ErženOK Azimut 53:18
2Tomaž PustOK Komenda 54:16+00:58
3Matjaž DrakslerŠOK 74:11+20:53
4Uroš CankarŠOK 97:04+43:46
Blaž Marot DNS+ --:--
Marko ObidOK Azimut DNS+ --:--

M21B (3.38km / 150m / 17KT)

1Timotej ŠucOK Komenda 44:10
2Simon KurinčičOK Komenda 50:01+05:51
3Klemen KendaOK Azimut 51:16+07:06
4Miha KorenjakOK Komenda 52:33+08:23
5Andrej JarcOK Komenda 56:16+12:06
6Kristjan GantarOK Azimut 57:06+12:56
7Matej VidičOK Azimut 60:15+16:05
8Franc Malus 69:23+25:13
9Gregor LeskovšekOK Tivoli 150:19+106:09
Boštjan BogatajOK Azimut DNF+ --:--
Boštjan BizjakOK Azimut MP+ --:--

M21E (4.48km / 175m / 22KT)

1Matic BlažOK Komenda 36:44
2Vid BogovičOK Brežice 46:12+09:28
3Gregor HvalaOK Azimut 51:09+14:25
4David ČuferPD Ajdovščina 57:36+20:52
5Rajko KračunKamniški OK 65:03+28:19
6Carlo Giacometti 97:16+60:32
Vacant +-1:16
Vacant +-1:16

M35 (3.94km / 165m / 19KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 40:17
2Bojan JevševarOK Brežice 47:06+06:49
3Voclav SeberaSFM 48:04+07:47
4Igor GavrilovOK Komenda 48:45+08:28
5Leon KropivšekMOK 50:39+10:22
6Janko BačnarOK Azimut 51:06+10:49
7Sergey ChurkinOK Komenda 53:03+12:46
8Matej SedejOK Azimut 54:12+13:55
9Oleksandr Ievstafiev 54:48+14:31
10Tomaž KremžarOK Komenda 63:13+22:56
11William TonneauOLVE 76:10+35:53
12Igor BončinaOK Slovenske Konjice 77:34+37:17
13Bojan LebarKamniški OK 82:06+41:49
14David AndrejcOK SG 94:27+54:10

M45 (3.51km / 160m / 17KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 41:14
2Stanislav KustecMOK 46:48+05:34
3Gregor RajOK SG 47:21+06:07
4Andrej CimermanOK Polaris 47:47+06:33
5Marko DudićOK SG 47:52+06:38
5Josef PolsterHSV Spittal 47:52+06:38
7Primož SavinšekOK Polaris 49:45+08:31
8Boris ErženŠOK 50:23+09:09
9Robert KuncOK Tivoli 50:52+09:38
10Herwig ProskeOCFF 51:19+10:05
11Robert MandlSPUK 52:57+11:43
12Valter FoškiOK Polaris 53:48+12:34
13Alexander ZirnigHSV OL Villach 60:26+19:12
14Ales FerencOK Tivoli 61:55+20:41
15Robert BenkoOK Polaris 72:52+31:38
Davor PobegaOK Tivoli MP+ --:--
Vacant +-1:46
Miha ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--
Vacant +-1:46

M55 (2.9km / 130m / 15KT)

1Silvij MočnikOK Azimut 48:11
2Marijan LebanOK Azimut 67:20+19:09
3Georg PregartnerOLGDK 69:54+21:43
Vacant +-1:49
Vacant +-1:49
Dušan SmoleOK Polaris MP+ --:--

M65 (2.47km / 100m / 13KT)

1Wolfgang GermNF Kohnsdorf 48:14
2Vlado SedejOK Azimut 57:03+08:49
3Janko LapajneOK Azimut 63:37+15:23
Vacant +-1:46
Gonther DobnikOLCU Viktring DNS+ --:--
Vacant +-1:46

OPEN (3.71km / 165m / 17KT)

Dragan KrivičičOKPT DNS+ --:--
Vacant

W10 (1.51km / 40m / 9KT)

1Teja ŠucOK Komenda 13:55
2Jerca KurinčičOK Komenda 17:25+03:30
3Julija BizjakOK Azimut 17:38+03:43
4Mija JerajOK Komenda 20:01+06:06
5Leila Ema PoženelOK Komenda 20:20+06:25
6Katarina KremžarOK Komenda 25:05+11:10

W12 (1.51km / 45m / 9KT)

1Ajda JerajOK Komenda 20:56
2Brina GantarOK Azimut 29:47+08:51
3Ajda JarcOK Komenda 42:44+21:48
Vacant +-1:04
Lili Ivana RajOK SG MP+ --:--
Nika ErženOK Azimut MP+ --:--
Frida MezgaOK SG MP+ --:--

W14 (1.62km / 60m / 10KT)

1Brina KölnerOK Komenda 20:29
2Nea ErženOK Azimut 21:26+00:57
3Špela MajdičOK Azimut 23:56+03:27
4Neža ObidOK Azimut 25:13+04:44
5Jana MočnikOK Azimut 36:00+15:31
6Nikolina UgrinOK Tivoli 39:51+19:22
7Ema Pika RajOK SG 40:16+19:47
8Mojca KuncOK Tivoli 45:46+25:17
Vacant +-1:31

W16 (2.47km / 100m / 13KT)

1Vita MalusOK Komenda 43:36
Vacant +-1:24

W18 (3.38km / 150m / 17KT)

1Nika RavnikarOK Komenda 58:44
2Karin PustOK Komenda 66:29+07:45

W21B (2.47km / 100m / 13KT)

1Jedert JevševarOK Brežice 35:57
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 38:23+02:26
3Damjana GantarOK Azimut 53:43+17:46
4Marta MalusOK Komenda 56:51+20:54
5Elena Gombač ŠucOK Komenda 62:44+26:47
6Tanja KmetecKamniški OK 71:43+35:46
7Alja DrakslerŠOK 72:10+36:13
8Tina TušarOK Azimut 72:32+36:35
9Špela BogatajOK Komenda 72:55+36:58
10Ajda LampeOK Komenda 78:02+42:05
11Darja Gorjup PoženelOK Komenda 78:57+43:00
Nataša BogatajOK Azimut MP+ --:--
Katarina SedejOK Azimut DNS+ --:--

W21E (3.94km / 165m / 19KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 48:44
2Polona JezeršekOK Komenda 53:40+04:56
3Nika PoljanšekOK Azimut 54:29+05:45
4Tori Borish 56:00+07:16
5Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 56:17+07:33
6Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 56:34+07:50
7Elizaveta Reshetniak 57:54+09:10
8Monika RavnikarOK Komenda 76:09+27:25
Barbara KmetecKamniški OK MP+ --:--
Brina FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Zala Serženta SeljakOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-1:16

W35 (3.51km / 160m / 17KT)

1Tina MočnikOK Komenda 52:26
2Nastja RajOK SG 55:27+03:01
3Anica HribarOK Brežice 60:13+07:47
4Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 68:31+16:05
5Ana PlavčakŠOK 71:23+18:57
6Petja BalažičOK SG 73:45+21:19
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 79:56+27:30
8Tina ZagorcKamniški OK 83:41+31:15
9Petra ParadižOK Komenda 114:55+62:29
10Maja Blejec 129:20+76:54
Vacant +-1:34

W45 (2.9km / 130m / 15KT)

1Saša ŽižekOK Azimut 67:40
2Petra StojanOK Komenda 70:04+02:24
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 72:27+04:47
4Brigitte MagetOLGDK 87:59+20:19
5Alenka ŠkarabotOK Polaris 113:27+45:47
6Tanja MezgaOK SG 130:00+62:20
Chiara Rajgelj MP+ --:--
Darja VodlanOK Polaris DNF+ --:--