Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - MTBO 2021 SOL 4 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Prevoje, 11. 9. 2021

M10 (3.44km / 20m / 7KT)

1Aljoša AndrejcOK SG 19:11
2Lenart AndrejcOK SG 22:21+03:10
3Tejo Gaber RajOK SG 32:10+12:59

M14 (3.98km / 25m / 8KT)

1Tevž MiheljakOK SG 23:36
2Enej ŠucOK Komenda 23:49+00:13
3Drejc MalusOK Komenda 25:14+01:38
4Ožbej MalusOK Komenda 27:09+03:33
5Andraž MiheljakOK SG 28:27+04:51
6Staš SvetecOK SG 30:26+06:50
7Louis WaltherNF Villach 32:24+08:48
8Vidjan LenartOK SG 47:10+23:34

M16 (7.27km / 90m / 13KT)

Tilen ZupanOK Komenda MP+ --:--

M21 (17.96km / 180m / 29KT)

1Georg KofflerNaturfreunde Villach 101:50
2Marko DudicOK SG 103:46+01:56
3Žiga AndrejcOK SG 109:57+08:07
4Boris BaumanMOK 117:30+15:40
5Gregor RajOK SG 118:12+16:22
6Miro ŠalamunOK Polaris 124:29+22:39
7Gregor AndrejcOK SG 126:55+25:05
8Franci Soklič 138:36+36:46
9Blaž MiheljakOK SG 151:24+49:34
10Uroš CankarŠOK 169:00+67:10
David AndrejcOK SG MP+ --:--
Blaž Marot MP+ --:--
Timotej ŠucOK Komenda MP+ --:--

M45 (8.69km / 110m / 16KT)

1Walter DravetzOLCG 61:00
2Miha ŠkarabotOK Polaris 71:23+10:23
3Tomaž PustOK Komenda 71:47+10:47
4Valter FoškiOK Polaris 72:01+11:01
5Herwig AllwingerMOK 74:02+13:02
6Gregor ZupanOK Komenda 78:46+17:46
7Franc MalusOK Komenda 89:00+28:00

M60 (7.27km / 90m / 13KT)

1Walter ReinerNaturfreunde Villach 49:34
2Mirko VodovnikOK SG 119:44+70:10

Open (7.27km / 90m / 13KT)

1Luka Šket 69:45
2Mitja Šavs 75:42+05:57
3Andreja in Peter Vrčkovnik 94:43+24:58

Ž10 (3.44km / 20m / 7KT)

1Teja ŠucOK Komenda 30:45
2Inga MarkovičOK SG 37:58+07:13
3Ida Antonija RajOK SG 38:13+07:28

Ž14 (3.98km / 25m / 8KT)

1Lili Ivana RajOK SG 30:40
2Ema Pika RajOK SG 37:07+06:27
3Miša AndrejcOK SG 42:27+11:47
4Amelie WaltherNF Villach 42:58+12:18
Frida MezgaOK SG MP+ --:--

Ž21 (10.39km / 120m / 16KT)

1Marina ReinerNaturfreunde Villach 68:42
2Katja WaltherNF Villach 80:00+11:18
3Petja BalažičOK SG 84:30+15:48
4Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 94:11+25:29
5Ana ŠalamunOK Polaris 94:57+26:15
6Katka ŠosterOK SG 103:52+35:10
7Maja Visinski AndrejcOK SG 111:51+43:09
8Nastja RajOK SG 112:54+44:12
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNS+ --:--

Ž45 (5.54km / 65m / 9KT)

1Urška Kordiš MiheljakOK SG 62:27
2Tanja MezgaOK SG 108:46+46:19
3Petra StojanOK Komenda 154:35+92:08