Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - MTBO 2021 SOL 3 - DP srednje - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 22. 5. 2021

M10 (4.24km / 10m / 11KT)

1Aljoša AndrejcOK SG 32:34
2Val JarcOK Komenda 41:33+08:59
3Tejo Gaber RajOK SG 74:30+41:56
Tin ŠucOK Komenda MP+ --:--
Anze ObidOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-1:26

M14 (6.19km / 25m / 14KT)

1Tevž MiheljakOK SG 45:09
2Staš SvetecOK SG 51:04+05:55
3Rok BogatajOK Azimut 51:39+06:30
4Ožbej MalusOK Komenda 53:17+08:08
5Enej ŠucOK Komenda 54:44+09:35
6Anže KölnerOK Komenda 62:34+17:25
7Ištvan ValičOK SG 63:39+18:30
8Božo BizjakOK Azimut 66:51+21:42
9Drejc MalusOK Komenda 68:11+23:02
10Jakob KurinčičOK Komenda 77:45+32:36
11Andraž MiheljakOK SG 81:57+36:48
Vidjan LenartOK SG MP+ --:--
Beno BizjakOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-1:51

M16 (7.1km / 90m / 15KT)

1Luka SeljakOK Komenda 49:57
2Jaka SeljakOK Komenda 88:33+38:36
3Jan CokanOK Komenda 102:31+52:34
Nejc TurkOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-1:03

M18 (9.6km / 105m / 18KT)

1Maj CokanOK Komenda 97:38
2Žiga GroffOK Azimut 99:25+01:47
Vacant +-1:22

M21 (14.5km / 160m / 22KT)

1Kevin HASELSBERGERMTBO Team Austria 53:19
2Marko DudicOK SG 65:28+12:09
3Bernhard KOGLERMTBO Team Austria 65:35+12:16
4Martin ILLIGMTBO Team Austria 65:42+12:23
5Jernej ZormanOK Komenda 67:49+14:30
6Žiga AndrejcOK SG 68:28+15:09
7Jure ZmrzlikarOK Komenda 72:22+19:03
8Georg KOFFLERMTBO Team Austria 73:35+20:16
9Benjamin GAUDERNAKMTBO Team Austria 73:38+20:19
10Blaž PetrovičOK Polaris 76:35+23:16
11Gregor RajOK SG 81:14+27:55
12Gregor AndrejcOK SG 85:52+32:33
13Dušan PetrovičOK Polaris 91:42+38:23
14Tilen Jagodič 91:56+38:37
15Miro ŠalamunOK Polaris 95:29+42:10
16Tomaž PritržnikOK SG 101:19+48:00
17Marko ObidOK Azimut 102:34+49:15
18Timotej ŠucOK Komenda 106:26+53:07
19Matjaž HumarGolovec Trails 107:39+54:20
20Uroš CankarŠOK 108:00+54:41
21Jaka CesarOK SG 121:29+68:10
Florian EXLERMTBO Team Austria DNS+ --:--
Blaž JerajOK Komenda MP+ --:--
Vacant +-1:41
Boris BaumanMOK DNS+ --:--
Andrej JarcOK Komenda MP+ --:--
Primož PogorelčnikOK SG DNS+ --:--

M45 (9.6km / 105m / 18KT)

1Blaž MiheljakOK SG 52:19
2Thomas HNILICAMTBO Team Austria 55:51+03:32
3Tomaž PustOK Komenda 57:43+05:24
4Miha ŠkarabotOK Polaris 76:09+23:50
5Gregor PavličGAJA Orienteering 85:39+33:20
6Boris ErženŠOK 101:59+49:40
Walter DravetzOLCG MP+ --:--
Franc MalusOK Komenda MP+ --:--
Simon KurinčičOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-1:41
Valter FoškiOK Polaris DNS+ --:--

M60 (7.1km / 90m / 15KT)

Mirko VodovnikOK SG DNS+ --:--
Vacant

OPEN SHORT (7.1km / 90m / 15KT)

1Michael MELCHERMTBO Team Austria 66:09
2Hanah Pevec 94:52+28:43
3Tjaša Kristanc 96:04+29:55
4Lana Jensterle 98:35+32:26
5Marko Rozman 101:49+35:40
6Vik Brozovič 111:22+45:13
7Simon Čarman 113:46+47:37
8Peter Cof 115:09+49:00
9Ajda Ahačič 118:02+51:53
10Aljaž Hrovat 130:08+63:59
11Elena Gombač ŠucOK Komenda 130:14+64:05
12Maja IsteničOK Azimut 149:16+83:07
13Maja ObidOK Azimut 176:29+110:20
Anže Čuk DNS+ --:--
Samo Modic DNS+ --:--

Ž10 (4.24km / 10m / 11KT)

1Jerca KurinčičOK Komenda 45:53
2Mija JerajOK Komenda 45:57+00:04
3Teja ŠucOK Komenda 56:50+10:57
Ida Antonija RajOK SG MP+ --:--
Vacant +-1:07
Inga MarkovičOK SG DNF+ --:--

Ž14 (6.19km / 25m / 14KT)

1Neža ObidOK Azimut 46:12
2Ema Pika RajOK SG 50:36+04:24
3Ajda JerajOK Komenda 54:04+07:52
4Miša AndrejcOK SG 57:08+10:56
5Nika ErženOK Azimut 58:26+12:14
6Brina KölnerOK Komenda 61:43+15:31
7Ajda JarcOK Komenda 87:18+41:06
8Lili Ivana RajOK SG 88:49+42:37
Vacant +-1:48

Ž16 (6.8km / 40m / 14KT)

1Vita MalusOK Komenda 62:15
Vacant +-1:45

Ž18 (7.1km / 90m / 15KT)

Vacant

Ž21 (12.48km / 135m / 19KT)

1Lilou PAULYMTBO Team Austria 60:24
2Marina REINERMTBO Team Austria 67:56+07:32
3Jana HNILICAMTBO Team Austria 77:43+17:19
4Lea HNILICAMTBO Team Austria 80:48+20:24
5Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 82:21+21:57
6Petja BalažičOK SG 89:09+28:45
7Ana ŠalamunOK Polaris 99:48+39:24
8Nastja RajOK SG 100:25+40:01
9Tina MočnikOK Komenda 113:09+52:45
10Katka ŠosterOK SG 118:10+57:46
11Ana PlavčakŠOK 128:06+67:42
12Margareta PavličGAJA Orienteering 130:47+70:23
13Maja Visinski AndrejcOK SG 166:48+106:24
14Marta MalusOK Komenda 183:54+123:30
Vacant +-1:36
Vacant +-1:36
Spela BogatajOK Komenda DNF+ --:--

Ž45 (6.8km / 40m / 14KT)

1Romana ZupanOK Komenda 53:06
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 57:51+04:45
3Sonja HNILICAMTBO Team Austria 58:43+05:37
4Irena BalažičOK SG 67:20+14:14
5Gaby FINDERMTBO Team Austria 82:01+28:55
6Alenka Vuga SeljakOK Komenda 86:28+33:22
Irena Hacin KölnerOK Komenda DISQ+ --:--
Vacant +-1:54
Tanja MezgaOK SG MP+ --:--
Petra StojanOK Komenda DNS+ --:--