Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SGMTBO 2021 SOL 2 - DP dolge - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 16. 5. 2021

M10 (2.6km / 20m / 9KT)

1Aljoša AndrejcOK SG 17:08
2Val JarcOK Komenda 19:10+02:02
3Tejo Gaber RajOK SG 24:31+07:23
4Tin ŠucOK Komenda 30:18+13:10
Lenart AndrejcOK SG MP+ --:--

M14 (5.62km / 75m / 11KT)

1Anže KölnerOK Komenda 48:56
2Ištvan ValičOK SG 50:11+01:15
3Staš SvetecOK SG 53:34+04:38
4Enej ŠucOK Komenda 57:53+08:57
5Tevž MiheljakOK SG 61:46+12:50
6Andraž MiheljakOK SG 77:35+28:39
7Vidjan LenartOK SG 79:37+30:41

M45 (16.77km / 195m / 17KT)

1Igor GavrilovOK Komenda 80:30
2Dušan PetrovičOK Polaris 85:05+04:35
3Gregor ZupanOK Komenda 86:16+05:46
4Tomaž PustOK Komenda 90:36+10:06
5Boris ErženŠOK 116:22+35:52
6Igor BončinaOK Slovenske Konjice 117:14+36:44

M60 (13.5km / 150m / 14KT)

Mirko VodovnikOK SG DNS+ --:--

TK (2.6km / 20m / 9KT)

1Marcel ZanoškarOK SG 29:10
Neža JarcOK Komenda DNS+ --:--

W10 (2.6km / 20m / 9KT)

1Teja ŠucOK Komenda 18:40
2Mija JerajOK Komenda 24:03+05:23
3Ida Antonija RajOK SG 28:21+09:41
Inga MarkovičOK SG DNF+ --:--

W14 (5.62km / 75m / 11KT)

1Nea ErženOK Azimut 45:28
2Ajda JerajOK Komenda 48:13+02:45
3Neža ObidOK Azimut 49:32+04:04
4Ema Pika RajOK SG 50:09+04:41
5Brina KölnerOK Komenda 51:58+06:30
6Lili Ivana RajOK SG 59:44+14:16
7Ajda JarcOK Komenda 59:49+14:21
8Nika ErženOK Azimut 66:36+21:08
9Frida MezgaOK SG 89:09+43:41

W21 (18.3km / 240m / 18KT)

1Ana ŠalamunOK Polaris 107:18
2Petja BalažičOK SG 111:19+04:01
3Nastja RajOK SG 115:17+07:59
4Ana PlavčakŠOK 119:22+12:04
5Katka ŠosterOK SG 126:49+19:31
6Tina MočnikOK Komenda 143:36+36:18
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 169:20+62:02
8Žana PrasnicOK SG 179:08+71:50
9Spela BogatajOK Komenda 189:28+82:10
Maja Visinski AndrejcOK SG DNS+ --:--
Maja IsteničOK Azimut DNS+ --:--
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS+ --:--
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNF+ --:--

W45 (13.1km / 135m / 13KT)

1Olga PogorevčnikOK SG 83:29
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 93:58+10:29
3Romana ZupanOK Komenda 95:49+12:20
4Tanja MezgaOK SG 97:52+14:23
5Irena BalažičOK SG 106:14+22:45
Tina FrasOK SG DNS+ --:--