Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SGMTBO 2021 SOL 1 - DP šprint - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 15. 5. 2021

M10 (1.64km / 35m / 9KT)

1Aljoša AndrejcOK SG 17:53
2Val JarcOK Komenda 28:26+10:33
3Lenart AndrejcOK SG 37:10+19:17
4Tejo Gaber RajOK SG 53:16+35:23
Tin ŠucOK Komenda MP+ --:--

M14 (3.29km / 35m / 13KT)

1Tevž MiheljakOK SG 26:17
2Andraž MiheljakOK SG 33:57+07:40
3Staš SvetecOK SG 34:27+08:10
4Anže KölnerOK Komenda 36:23+10:06
5Enej ŠucOK Komenda 42:03+15:46
6Ištvan ValičOK SG 47:21+21:04
7Vidjan LenartOK SG 78:47+52:30

M21 (6.74km / 80m / 25KT)

1Marko DudicOK SG 36:48
2Tomaž PritržnikOK SG 36:58+00:10
3Žiga AndrejcOK SG 37:31+00:43
4Gregor AndrejcOK SG 38:22+01:34
5Hinko AndrejcOK SG 45:53+09:05
6Blaž KölnerOK Komenda 46:57+10:09
7Miro ŠalamunOK Polaris 47:35+10:47
8Klemen AndrejcOK SG 48:25+11:37
9Valentin ErženOK Azimut 50:02+13:14
10David AndrejcOK SG 53:21+16:33
11Andrej JarcOK Komenda 57:44+20:56
12Marko ZanoškarOK SG 60:05+23:17
13Timotej ŠucOK Komenda 62:03+25:15
14Jaka CesarOK SG 63:01+26:13
15Primož PogorelčnikOK SG 80:21+43:33
Samo CokanOK SG DNS+ --:--
Blaž MarotOK SG MP+ --:--

M45 (5.51km / 80m / 20KT)

1Dušan PetrovičOK Polaris 35:39
2Tomaž PustOK Komenda 40:29+04:50
3Igor BončinaOK Slovenske Konjice 49:33+13:54
Igor GavrilovOK Komenda MP+ --:--
Gregor ZupanOK Komenda MP+ --:--
Valter FoškiOK Polaris DNS+ --:--

M60 (5.18km / 40m / 19KT)

Roman SladičŠOK DNS+ --:--
Mirko VodovnikOK SG DNS+ --:--

TD (5.51km / 80m / 20KT)

1Nejc Podlesnik 77:14

TK (1.64km / 35m / 9KT)

1Neža JarcOK Komenda 30:47
2Marcel ZanoškarOK SG 33:43+02:56

W10 (1.64km / 35m / 9KT)

1Mija JerajOK Komenda 22:04
2Ida Antonija RajOK SG 31:21+09:17
3Teja ŠucOK Komenda 37:16+15:12
4Inga MarkovičOK SG 42:12+20:08

W14 (3.29km / 35m / 13KT)

1Ema Pika RajOK SG 32:20
2Nika ErženOK Azimut 40:26+08:06
3Neža ObidOK Azimut 40:37+08:17
4Ajda JarcOK Komenda 44:38+12:18
5Lili Ivana RajOK SG 54:24+22:04
Frida MezgaOK SG MP+ --:--
Nea ErženOK Azimut MP+ --:--
Ajda JerajOK Komenda MP+ --:--
Brina KölnerOK Komenda MP+ --:--

W21 (5.88km / 75m / 21KT)

1Petja BalažičOK SG 41:09
2Ana ŠalamunOK Polaris 52:50+11:41
3Nastja RajOK SG 54:19+13:10
4Tina MočnikOK Komenda 55:06+13:57
5Katka ŠosterOK SG 58:18+17:09
6Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 63:39+22:30
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 67:28+26:19
8Elena Gombač ŠucOK Komenda 74:04+32:55
9Spela BogatajOK Komenda 82:04+40:55
10Maja IsteničOK Azimut 99:37+58:28
Žana PrasnicOK SG MP+ --:--
Maja Visinski AndrejcOK SG DNS+ --:--
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS+ --:--

W45 (4.18km / 35m / 15KT)

1Romana ZupanOK Komenda 46:15
2Irena BalažičOK SG 53:29+07:14
3Tina FrasOK SG 54:37+08:22
4Olga PogorevčnikOK SG 69:15+23:00
5Tanja MezgaOK SG 100:45+54:30