Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL7 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Podpeč, 3. 10. 2021

M10 (1.88km / 65m / 7KT)

1Val JarcOK Komenda 16:27
2Anze ObidOK Azimut 23:26+06:59

M12 (1.81km / 75m / 8KT)

1Anže KölnerOK Komenda 17:20
2Drejc MalusOK Komenda 19:07+01:47
3Beno BizjakOK Azimut 22:36+05:16
4Rok SedejOK Azimut 23:05+05:45
5Lovro KurtanjekOK Azimut 24:08+06:48
6Nejc NovakOK Azimut 25:14+07:54
7Jakob KurinčičOK Komenda 28:31+11:11
8Enej ŠucOK Komenda 29:57+12:37

M14 (2.45km / 115m / 10KT)

1Rok BogatajOK Azimut 23:46
2David SedejOK Azimut 26:28+02:42
3Božo BizjakOK Azimut 28:19+04:33
4Jaka SeljakOK Komenda 28:26+04:40
5Jan CokanOK Komenda 29:59+06:13
6Martin FerencOK Tivoli 36:28+12:42
7Ožbej MalusOK Komenda 37:36+13:50
8Borut GantarOK Azimut 40:16+16:30
9Oskar FoškiOK Polaris 44:09+20:23
10Florijan KremžarOK Komenda 57:22+33:36

M16 (3.76km / 240m / 12KT)

1Luka SeljakOK Komenda 49:44
2Primož GantarOK Azimut 55:41+05:57
3Nejc TurkOK Komenda 55:49+06:05
4Tilen ZupanOK Komenda 101:56+52:12
Svit KoderOK Tivoli DNF+ --:--

M18 (4.93km / 260m / 11KT)

1Timotej HribarOK Brežice 124:48
Martin JevševarOK Brežice MP+ --:--

M21A (4.93km / 260m / 11KT)

1Tomaž PirnatOK SG 59:58
2Valentin ErženOK Azimut 66:51+06:53
3Uroš CankarŠOK 69:07+09:09
4Tomaž PustOK Komenda 69:21+09:23
5Urban Žnidaršič 72:23+12:25
6Marko ObidOK Azimut 80:23+20:25
7Jure KavčičOK Komenda 107:47+47:49

M21B (3.76km / 240m / 12KT)

1Timotej ŠucOK Komenda 54:10
2Franc MalusOK Komenda 54:59+00:49
3Luka AnderluhOK Polaris 68:55+14:45
4Borut SeljakOK Komenda 69:33+15:23
5Aljaž ČerneOK Tivoli 71:02+16:52
6Boštjan BogatajOK Azimut 81:51+27:41
7Kristjan GantarOK Azimut 95:47+41:37
8Andrej KorelcOK Komenda 133:57+79:47
9Boštjan BizjakOK Azimut 137:31+83:21
10Aljoša ReboljOK Polaris 146:18+92:08

M21E (8.48km / 490m / 21KT)

1Peter TušarOK Azimut 79:15
2Matic BlažOK Komenda 84:49+05:34
3Gregor HvalaOK Azimut 88:48+09:33
4Jure ZmrzlikarOK Komenda 89:54+10:39
5Jernej ZormanOK Komenda 104:04+24:49
6Vít KoštejnORG 109:01+29:46
7Boris ErženŠOK 198:02+118:47
8Ales FerencOK Tivoli 216:07+136:52
Simon StanonikOK Azimut DNS+ --:--

M35 (6.06km / 290m / 16KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 66:27
2Rajko KračunKamniški OK 70:25+03:58
3Iztok RojcOK Polaris 74:49+08:22
4Bojan JevševarOK Brežice 74:54+08:27
5Tomaž KremžarOK Komenda 99:09+32:42
6Leon KropivšekMOK 99:57+33:30
7Sergey ChurkinOK Komenda 102:01+35:34
8Bojan LebarKamniški OK 138:44+72:17
Vacant +-1:33
Vacant +-1:33
Vacant +-1:33
Vacant +-1:33

M45 (4.93km / 260m / 11KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 56:37
2Aleš PoljanšekOK Azimut 65:25+08:48
3Marko DudicOK SG 66:50+10:13
4Primož SavinšekOK Polaris 68:26+11:49
5Andrej CimermanOK Polaris 71:27+14:50
6Valter FoškiOK Polaris 86:40+30:03
7Davor PobegaOK Tivoli 89:24+32:47
8Igor BončinaOK SK 103:01+46:24
9Robert BenkoOK Polaris 124:46+68:09

M55 (3.76km / 240m / 12KT)

1Silvo BabičOK Komenda 67:01
2Ivo KetePD Ajdovščina 82:16+15:15
3Stanko ČuferPD Ajdovščina 86:01+19:00
4Marijan LebanOK Azimut 135:50+68:49

M65 (2.68km / 150m / 8KT)

1Zdenko PavličGAJA Orienteering 62:40
2Janko LapajneOK Azimut 68:50+06:10
3Vlado SedejOK Azimut 70:27+07:47

OTR (1.88km / 65m / 7KT)

Izabela ErženŠOK DNS+ --:--
Neža JarcOK Komenda DNS+ --:--
Žiga SedejOK Azimut DNS+ --:--

REK (3.76km / 240m / 12KT)

1Andraž RavnikarOK Polaris 60:30
2Goran NagyOK Polaris 78:37+18:07
3Luka KurtanjekOK Azimut 132:28+71:58
4Mateja SvetOK Tivoli 154:39+94:09

ZAČ (1.81km / 75m / 8KT)

1Gregor LeskovšekOK Tivoli 35:31
Maša KranjčevićOK Polaris DNF+ --:--
Brina NagyOK Polaris DNF+ --:--

Ž10 (1.88km / 65m / 7KT)

1Julija BizjakOK Azimut 15:13
2Mija JerajOK Komenda 16:44+01:31
3Jerca KurinčičOK Komenda 17:33+02:20
4Teja ŠucOK Komenda 19:33+04:20
5Katarina KremžarOK Komenda 24:27+09:14

Ž12 (1.81km / 75m / 8KT)

1Nika ErženOK Azimut 20:34
2Ajda JerajOK Komenda 22:34+02:00
3Ajda JarcOK Komenda 28:33+07:59
4Brina GantarOK Azimut 34:01+13:27
5Frida MezgaOK SG 42:56+22:22

Ž14 (2.45km / 115m / 10KT)

1Neža ObidOK Azimut 26:55
2Nea ErženOK Azimut 27:58+01:03
3Brina KölnerOK Komenda 36:29+09:34
4Špela MajdičOK Azimut 41:02+14:07
5Jana MočnikOK Azimut 48:34+21:39
6Ana Maja AnderluhOK Polaris 75:15+48:20
Nikolina UgrinOK Tivoli MP+ --:--

Ž16 (2.68km / 150m / 8KT)

1Neža GnezdaOK Azimut 36:46
2Vita MalusOK Komenda 43:53+07:07

Ž18 (3.76km / 240m / 12KT)

1Teja TušarOK Azimut 53:03
2Pia BogatajOK Azimut 57:02+03:59
3Nika RavnikarOK Komenda 62:53+09:50
4Lana MohoričOK Azimut 78:40+25:37
5Manja LebanOK Azimut 82:05+29:02
6Anja ŠkarabotOK Polaris 94:43+41:40
Karin PustOK Komenda MP+ --:--

Ž21B (2.68km / 150m / 8KT)

1Julija FerencOK Tivoli 33:33
2Ana PlavčakŠOK 36:28+02:55
3Jedert JevševarOK Brežice 43:19+09:46
4Alenka Vuga SeljakOK Komenda 45:48+12:15
5Neža SlugaOK Polaris 55:24+21:51
6Maja ObidOK Azimut 58:11+24:38
7Spela BogatajOK Komenda 61:04+27:31
8Katarina Eva AnderluhOK Polaris 62:12+28:39
9Nataša BogatajOK Azimut 64:11+30:38
10Marta MalusOK Komenda 66:22+32:49
11Maja UgrinOK Tivoli 71:10+37:37
12Damjana GantarOK Azimut 73:53+40:20
13Katarina SedejOK Azimut 76:29+42:56
Darja Gorjup PoženelOK Komenda DNS+ --:--
Maja IsteničOK Azimut DNF+ --:--

Ž21E (6.06km / 290m / 16KT)

1Katja BabičOK Komenda 66:28
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 69:59+03:31
3Polona JezeršekOK Komenda 80:06+13:38
4Nika PoljanšekOK Azimut 89:21+22:53
5Ana Pia PogačarOK Komenda 94:06+27:38
6Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 97:08+30:40
7Zala Serženta SeljakOK Azimut 98:59+32:31
Vacant +-1:32
Brina FoškiOK Polaris DNF+ --:--
Vacant +-1:32
Eneja OstermanOK Polaris MP+ --:--
Zala ZavrlOK Komenda MP+ --:--

Ž35 (4.93km / 260m / 11KT)

1Anica HribarOK Brežice 81:28
2Mojca FoškiOK Polaris 96:48+15:20
3Tina MočnikOK Komenda 104:28+23:00
4Irena Hacin KölnerOK Komenda 108:33+27:05
5Maja BlejecOK Tivoli 122:52+41:24
Petra ParadižOK Komenda DNF+ --:--

Ž45 (2.68km / 150m / 8KT)

1Tanja MezgaOK SG 60:38
2Saša ŽižekOK Azimut 62:16+01:38
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 68:00+07:22
4Petra StojanOK Komenda 76:11+15:33
5Alenka ŠkarabotOK Polaris 78:59+18:21