Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup, DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kalce, 22. 7. 2016

BEGINNERS (1.51km / 25m / KT)

1Jozef PelessoniGAJA 21:43
2Sandor PelessoniGAJA 44:55+23:12
3Zdenko PavličGAJA 63:32+41:49
Martin FerencOK Tivoli +-1:17
Vacant +-1:17
Maja TušarOK Azimut +-1:17
Vacant +-1:17
Vacant +-1:17
Vacant +-1:17

KIDS (1.11km / 20m / KT)

1Jonas MikkelsenHOK 24:00
2David SedejOK Azimut 26:52+02:52
Ema KepicKamniški OK
Vacant
Jan Cokan

M12 (1.51km / 25m / KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 13:57
2Rok KernOK Komenda 15:52+01:55
3Goran PolojazGAJA 16:49+02:52
4Tilen ZupanOK Komenda 18:52+04:55
5Martin JevševarOK Brežice 22:00+08:03
6Otto AllwingerMOK 22:18+08:21
Denis GregorcOK Komenda DNS--:--
Vacant +-1:03
Aljaž ČelikOK Azimut +-1:03
Vacant +-1:03
Nejc TurkOK Komenda DNS--:--

M14 (1.98km / 30m / KT)

1Jacob MikkelsenHOK 23:35
2Alessandro CitronOrTarzo 44:40+21:05
3Matteo BernardiOrTarzo 47:16+23:41
4Kristjan KalcGAJA 58:05+34:30
5Clément MONTEMONT3810 RA 58:44+35:09
Rok HernecOK Tivoli +-1:25
Erik GregorcOK Komenda DNS--:--
Vacant +-1:25
Vacant +-1:25

M18 (3.34km / 90m / KT)

1Žan RavnikarOK Komenda 36:03
2Mark BogatajOK Azimut 36:27+00:24
3Jozef Le Contellec2906 42:31+06:28
4Erik NielsenOrTarzo 43:31+07:28
5Matic BlažOK Komenda 43:43+07:40
6Herwig Jr. AllwingerMOK 47:27+11:24
7Matej ŠkarabotOK Polaris 55:57+19:54
8Alessandro De BiasiOrTarzo 58:22+22:19
9Marco TonettoOrTarzo 73:50+37:47
Jan KundörferSUSO +-1:57
Vacant +-1:57
Leonardo BonfiglioliGAJA +-1:57

M21A (3.2km / 75m / KT)

1Christoph GaeumanncOLb 58:01
2Gregor ZupanOK Komenda 58:49+00:48
3Carlo GiacomettiGAJA 63:20+05:19
4Nejc MočnikOK Azimut 65:20+07:19
5Matic MočnikOK Azimut 69:14+11:13
Aleš ZobavnikKamniški OK DNS--:--
Boris ErženŠOK +-1:59
Rok MočnikOK Azimut +-1:59
Vacant +-1:59
Vacant +-1:59
Elio GoljaOK Polaris +-1:59
Franc KnapOK Azimut +-1:59

M21B (2.47km / 40m / KT)

1Matej VidičOK Azimut 50:27
2Boštjan BogatajOK Azimut 53:36+03:09
3Christopher ImmervollSUSO 57:08+06:41
4Matjaž KoprivcOK Azimut 61:57+11:30
Tomaž PustOK Azimut +-1:33
Peter SmrekarOK Tivoli +-1:33
Harald LehoferNF Kühnsdorf +-1:33
Ambrož RupnikOK Azimut +-1:33
Emil KacinOK Azimut DNS--:--
Luka PlavčakŠOK +-1:33
Borut SeljakOK Komenda +-1:33

M21E (4.13km / 125m / KT)

1Miika SuominenRR 39:21
2Csaba GössweinPOS 40:09+00:48
3Jernej ZormanOK Komenda 43:24+04:03
4Jouni KujalaPohjant 45:48+06:27
5Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 46:19+06:58
6Christian PfeiferOLCG 46:43+07:22
7Peter TušarOK Azimut 49:07+09:46
8Gregor HvalaOK Azimut 49:54+10:33
9Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 53:20+13:59
10Morten SchouOK SNAB 55:31+16:10
11Andrej BorštnikOK Tivoli 63:43+24:22
12Thomas PolsterHSV Spittal 68:44+29:23
Jošt LapajneOK Azimut DNS--:--
Vacant +-1:39
Vacant +-1:39
Stefan WernigNFSOLG DNF--:--
Simon StanonikOK Azimut DNS--:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut +-1:39
Vid BogovičOK Brežice MP--:--
Ivan Boyadzhiev ml.MOK +-1:39

M35 (3.2km / 75m / KT)

1Roland PinOrTarzo 39:14
2Janez PretnarKamniški OK 40:41+01:27
3Bojan JevševarOK Brežice 43:31+04:17
4Tihomir SalopekRIS 44:15+05:01
5Aleš PoljanšekOK Azimut 45:18+06:04
6Miha ŠkarabotOK Polaris 47:39+08:25
7Klemen KendaOK Azimut 47:44+08:30
8Blaž KölnerOK Komenda 49:21+10:07
9Herwig AllwingerMOK 49:53+10:39
10Herfried TrummerOCFF 52:11+12:57
11Mads MikkelsenHOK 54:48+15:34
12Gregor PavličGAJA 76:49+37:35
13Roberto LarotellaOrienteering Trieste 85:35+46:21
14Pierpaolo PiccinOrTarzo 91:58+52:44
Bruno ScherrNFSOLG MP--:--
Hannes PacherSUSO DNS--:--
Miran KolmanKamniški OK +-1:46

M45 (2.93km / 55m / KT)

1Kjell WestinPOL 38:14
2Olaf BinschTHOR 49:58+11:44
3Bertrand Le Contellec2906 55:16+17:02
4Roman SladičŠOK 71:10+32:56
Igor BončinaOK Azimut +-1:46
Vacant +-1:46
Andrej KorelcOK Komenda +-1:46
Vacant +-1:46

M50 (2.94km / 60m / KT)

1Josef PolsterHSV Spittal 38:01
2Siegfried OpetnikHSVK 41:57+03:56
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 52:23+14:22
4Anders KnudsenHG 79:29+41:28
Vacant +-1:59
Marijan LebanOK Azimut +-1:59
Pekka HakulinenEsSu DNS--:--
Janez ZavrlOK Komenda +-1:59
Vacant +-1:59
Paolo PizzamusGAJA +-1:59
Aleš BorštnikOK Tivoli MP--:--
Aleš ČerinOK Tivoli +-1:59
Mauro ClementeGAJA +-1:59

M55 (2.78km / 65m / KT)

1Martin SkorpilOK Brada 42:39
2Patrice MONTEMONT3810 RA 44:21+01:42
3Henning SchouOK SNAB 69:43+27:04
Martin BagnessWAROC DNS--:--
Vacant +-1:21
Günter KradischnigOLCG DNS--:--
Vacant +-1:21
Ivan BoyadzhievMOK +-1:21
Pavel RejecOK Azimut +-1:21

M60 (2.78km / 65m / KT)

1Christian CachardCSM Rillieux 43:27
2Terrin FrancisACA 67:15+23:48
3Stefano ZonatoPuoRy 67:32+24:05
4Vlado SedejOK Azimut 70:38+27:11
5Charles NelsonOK Azimut 80:39+37:12
6Janko LapajneOK Azimut 97:37+54:10
David AloushModiin MP--:--
Vacant +-1:33
Vacant +-1:33
Andy LewsleyBL DNS--:--

M65 (2.36km / 45m / KT)

1Wolfgang GermNF Kühnsdorf 41:27
2Wilhelm Grabenhoferomaha 49:30+08:03
3Josef Grafomaha 55:40+14:13
4Franz KaferHSV Pinkafeld 59:30+18:03
5Robert Benedekomaha 60:16+18:49
Vacant +-1:33

M70 (2.13km / 40m / KT)

1Heikki KyyrönenKS 41:45
2Paul Ziermannomaha 66:39+24:54
3Hans Jorgen SimonsenPAN 70:16+28:31
Vacant +-1:15
Vacant +-1:15

MW10 (1.11km / 20m / KT)

1Rok BogatajOK Azimut 11:37
2Ella MikkelsenHOK 14:22+02:45
3Odin GroeneveldTHOR 20:49+09:12
4Domen LebanOK Azimut 24:26+12:49
Tinka FerencOK Tivoli +-1:23
Vacant +-1:23
Jaka SeljakOK Komenda +-1:23
Luka SeljakOK Komenda +-1:23
Vacant +-1:23

OPEN (2.47km / 40m / KT)

1Ivo KetePD Ajdovščina 40:28
2Stanko ČuferPD Ajdovščina 42:48+02:20
3Maks RodmanPD Ajdovščina 44:06+03:38
4Oleksandr Jevstafiev 47:04+06:36
5Vojko KacinOK Azimut 66:44+26:16
6Renato PelessoniGAJA 77:00+36:32
7Dragan Krivičić 129:27+88:59
Fulvio PacorGAJA +-1:32
Rainer KundörferSUSO +-1:32

W12 (1.51km / 25m / KT)

1Manja LebanOK Azimut 15:37
Lara KepicKamniški OK +-1:23
Zala FerencOK Tivoli +-1:23
Vacant +-1:23
Vacant +-1:23
Vacant +-1:23
Karin PustOK Azimut +-1:23

W14 (1.98km / 30m / KT)

1Teja TušarOK Azimut 41:27
2Stella CigniniPunto K 46:24+04:57
3Iris Aurora PecorariSemiperdo 49:09+07:42
4Lara ZupanOK Komenda 52:17+10:50
5Nika RavnikarOK Komenda 56:12+14:45
Vacant +-1:33
Vacant +-1:33

W16 (1.98km / 30m / KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 29:24
2Nika PoljanšekOK Azimut 31:47+02:23
3Lisa Le Contellec2906 37:38+08:14
4Jana SitteSUSO 40:44+11:20
5Patricija PrimožičOK Komenda 44:34+15:10
Vacant +-1:36
Vacant +-1:36
Julija FerencOK Tivoli +-1:36
Deja RazpetOK Azimut +-1:36
Mihala KorelcOK Komenda +-1:36
Vacant +-1:36

W18 (2.47km / 40m / KT)

1Polona JezeršekOK Komenda 36:37
2Anna LuegerSUSO 49:14+12:37
3Emilie WestinPOL 50:10+13:33
4Mineja LebanOK Azimut 89:13+52:36
Lara GantarOK Azimut +-1:23
Monika RavnikarOK Komenda +-1:23
Vacant +-1:23

W21B (1.98km / 30m / KT)

1Romana ZupanOK Komenda 48:14
2Carmen MarkoOLCG 55:48+07:34
3Nataša BogatajOK Azimut 64:57+16:43
4Anne Le Contellec2906 110:32+62:18
Ingrid LuegerSUSO +-1:46
Vacant +-1:46
Vacant +-1:46
Alenka Vuga SeljakOK Komenda +-1:46

W21E (3.2km / 75m / KT)

1Kirsi NurmiIFK 35:46
2Mojca FlerinKamniški OK 41:48+06:02
3Laurina NeumannIFK Lidingö 46:10+10:24
4Lisa PacherSUSO 47:07+11:21
5Tori BorishGAJA 53:51+18:05
6Korinna TóthPOS 54:56+19:10
7Kjersti WestinPOL 58:11+22:25
8Clizia ZambiasiSemiperdo 62:15+26:29
9Urša TomažinOK Azimut 63:03+27:17
10Barbara KmetecKamniški OK 85:46+50:00
Vacant +-1:14
Vacant +-1:14
Vacant +-1:14
Suzana DrevenšekKamniški OK +-1:14
Tajda FoškiOK Polaris +-1:14

W35 (2.93km / 55m / KT)

1Anica HribarOK Brežice 52:02
2Isabelle PaulicOLb 54:30+02:28
3Petra GermNF Kühnsdorf 64:13+12:11
4Irene MikkelsenHOK 73:20+21:18
5Irma PretnarKamniški OK 90:31+38:29
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 93:47+41:45
Anka KuzminSemiperdo +-1:58
Saša ŽižekOK Azimut +-1:58
Vacant +-1:58
Ana PlavčakŠOK +-1:58
Vacant +-1:58

W45 (2.78km / 65m / KT)

1Marjanca PoljanšekOK Azimut 83:05
2Lenka WestinPOL 90:44+07:39
3Tine Meyhoff PetersenHG 91:37+08:32
Vacant +-1:55
Marjana RejecOK Azimut +-1:55
Blandine Pierson7808IF MP--:--
Gerhild PacherSUSO DNS--:--
Vacant +-1:55
Mietta GroeneveldTHOR MP--:--

W55 (2.36km / 45m / KT)

1Helle SchouOK SNAB 67:34
2Gertrude SchandorHSV Pinkafeld 72:34+05:00
3Sylvie BouchéCOLE 80:19+12:45
4Ruth Aloush ReifModiin 89:06+21:32
5Chiara RajgeljGAJA 113:17+45:43
Stella LewsleyBL DNS--:--
Vacant +-1:26
Vacant +-1:26

W65 (2.13km / 40m / KT)

1Paula KyyrönenKS 75:42