Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP1 (sobota, 10. 6. 2023)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

OLP1

Organizator: OK Azimut (Peter, Gregor, Simon)

Disciplina: sprint

Zbirno mesto: Modra dvorana, Idrija 

Karta: Idrija

Kategorije: A, B, C

Starrnina: prostovoljni prispevki

Prvi start: 9:30

Zadnji Start: 10:00

Razdalja do starta: 400 m

Razdalje (zračne):  A 2,4 km; B 1,9 km; C 1,4 km

Rok prijav: četrtek 8. 6. prek orienteerintonline.net

Opozorilo: Tekmovanje poteka po mestu, ceste ne bodo zaprte. Spoštujte cestno prometne predpise.

Vzporedno z OLP tekmovanjem bo potekalo tudi DP za gluhe.

Karta: Idrija

Standard: ISSOM
št. karte: 258
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Daniel Lebar, Zdenek Sokolar, Cesare Tarabocchia, Krešo Keresteš
Merilo: 1:4000
Stanje: IX.2015
Površina: 0.8km2

Reambulirani in združena karta Mesto Idrija (D. Lebar in Z. Sokolar - 2004 - št.125) in neevidentirana karta območja Mejce (C.Tarabocchia - 2010). Karto je 2015 reambuliral Janko Lapajne.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sreda, 26. 6. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-
sreda, 26. 6. 2024
O-tabor 2024 - drugo
OZS in OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

četrtek, 1. 8. 2024
Cerkno Cup, 1. dan - sprint
OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 2. 8. 2024
Cerkno Cup, 2. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024, SPOL4 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 4. 8. 2024
Cerkno Cup, 4. dan - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek
nedelja, 22. 9. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 28. 9. 2024
TrailO International Weekend, SPOL5 - PreO
Friuli MTB & Orienteering ASD
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bosco Romagno, Italija
nedelja, 29. 9. 2024
3 region MTB-O Cup - dolga
Comitato Regionale Friuli Venezia Giulia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolegna del Collio - Italy
nedelja, 29. 9. 2024
TrailO International Weekend, SPOL6 - TempO
Friuli MTB & Orienteering ASD
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolegna / Preportto, Italija

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024, SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
torek, 8. 10. 2024
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dragotinci
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici

november

nedelja, 10. 11. 2024
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij