Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP SKI O/ Ski SOL 2 (sobota, 23. 1. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Pokljuka
Tip: DP
Razdalja: srednja
E-mail: iztok.rojc@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator:               OK Polaris

Vodja tekmovanja: Iztok Rojc

Traser:      Dušan Petrovič

Zbirališče:                 Rudno polje, tekaški center

Prvi štart:                  predvidoma 16:00

Karta:                        Rudno polje 1 : 5 000

Plastnice:                  5 m, ISSkiOM Standard

Kategorije:

M14, Ž14, M17, Ž17, M20, M21E, Ž21E, M40, ŽB, MB, zač, 

Štartnina

začetniki:     2,00 EUR

Ostale kategorije:                   5,00 EUR

Prijave do 21.1. na http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2661kasneje osebno v primeru razpoložljivih kart.

Prosim, če se, če še niste, tudi registrirate za SKI-O SOL ligo preko spletne aplikacije!

Opozorila: Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije. Na voljo bo omejeno število SIAC Air čipov, ostali uporabljate navadne. 

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak tekmovalec nastopa na lastno odgovornost.

Proge niso zaprte za druge uporabnike.

Karta: Pokljuka Rudno polje

Standard: Ski-O
št. karte: 3
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2010
Površina: 4.45km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sreda, 18. 5. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
http://torus.yq.cz/
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska
sreda, 29. 6. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
http://torus.yq.cz/

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 13. 8. 2022
DP TempO 2022 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 3. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL3) & MTBO World Masters Series - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica nad Dobom
nedelja, 4. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL4) & MTBO World Masters Series - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Suhadole
sobota, 10. 9. 2022
DP PreO 2022 & Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin